Zenith rokas pulksteņu gājums cauri laikam

zenith rokaspulksteņi

1865. gadā dibinātājs Georges Favres-Jacot izdarīja kaut ko revolucionāru – pirmo reizi apvienoja visus pulksteņa radīšanas posmus un to meistarus zem viena jumta, radot unikālu vietu, sauktu par The Manufacture. Jaunais vizionārs jau no pirmsākumiem bija iecerējis lielas lietas un viņš noteikti bija uz pareizā ceļa.

Ar dažiem sasniegumiem un balvām jau kabatā 1911. gadā The Manufacture pārņēma Zenith vārdu, kas simbolizēja ekselences augstumus, uz kuriem zīmols virzījās. Šodien tas ir pasaulslavens pulksteņu ražotājs, kas garantē izcilu kvalitāti un nepārtrauktu inovāciju, ko apliecina neskaitāmās balvas un rekordi.

2015. gadā tika svinēti 150 gadi kopš Zenith pastāvēšanas, joprojām apliecinot drosmīgu attieksmi un uzņēmīgu garu.
Zenith rokaspulksteņi – 5 lielākie sasniegumi:

Calibre 135

1948. gadā tiek laists klajā leģendārais hronometra rokas pulksteņa modelis Calibre 135, kurā parādījās neliela sekunžu rādītāja funkcija. Tas apbalvots ar ne mazāk kā 235 balvām.

Caliber 5011K

1960. gadā, laužot rekordus, iznāk jauna līmeņa precizitātes Zenith rokas pulkstenis, kura sistēmu izmantoja jūrnieku hronometros, kabatas un galda pulksteņos.

El Primero

1969. gadā dienas gaismu ierauga izcils izgudrojums. Tā ir pirmā integrētā automātiskā hronogrāfa kustība, kas joprojām ir pasaulē visprecīzākais sērijveida kalibrs. Kā arī tas ir vienīgais pulkstenis, kas spēj noteikt laiku ar sekundes desmitdaļas precizitāti, pateicoties tā līdzsvaram, kas svārstās frekvencē 36 000 vibrācijas stundā.

DEFY El Primero 21

2017. gadā ar šī modeļa laišanu klajā Zenith ieved mūs pulksteņu pasaulē, kur valda precizitāte līdz sekundes simtdaļai. Tas iemieso pārdomātu precizitāti, uzticamību un inovācijas garu, kas gājis cauri visai Zenith vēsturei. Leģenda atdzimst – DEFY El Primero ir kvantu lēciens gan izpildījumā, gan mehāniskajā dizainā.

Defy Lab 

Tā ir revolūcija pulksteņu mehānismu ražošanā. Defy Lab ir aprīkots ar jaunu un pārsteidzoši platu monokristālu silīcija oscilatoru, ko neietekmē magnētiskie lauki, gravitācija vai temperatūra, un tas ir nozīmīgs jauninājums, kas izaicina pulksteņu mehānikas pamatus. Par šo nozīmīgo soli tiek saņemta arī “GPHG Innovation Watch Prize”.

Šobrīd Zenith piedāvā 4 dažādas kolekcijas (Defy, Chronomaster, Elite un Pilot), kurās ir viss – no vienkāršības dizainā līdz prātam neaptveramai komplicētībai mehānismā, no klasiskām vērtībām līdz novatoriskām pieejām. Šis ir zīmols, kas jau no pašiem pirmsākumiem meklējis jaunus ceļus un lauzis to, kas mums ir šķitis maksimums pulksteņu ražošanā. Tā valkātājs var justies lepns, ka ir kļuvis par daļu no šī nozīmīgā mantojuma.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.