Ulysse Nardin pulksteņu kolekcijas

Ar senu vēsturi ekskluzīvais zīmols Ulysse Nardin jau kopš 19. gs. atrodas pieprasītāko pulksteņu aprindās. Mehānisma sarežģītības ziņā tieši šis ir viens no tiem mehānisko pulksteņu ražotājiem, kas pulksteņu izgatavošanas mākslā radījis vienu no komplicētākajām zobratiņu sistēmām – Ulysse Nardin Astrolabium Galileo Galilei.

Šī rokas pulksteņa nēsātājs ciparnīcā ne vien var pārliecināties par precīzo dienas stundu, bet arī uzzināt, kad Saule un Mēness nostāsies vienā līnijā un iestāsies aptumsums.

Tieši tāpēc šādu laikrāžu cena ir tik augsta. Jo sarežģītāka pulksteņa uzbūve un vairāk detaļu, jo pulkstenis izmaksā dārgāk. Premium klases Ulysse Nardin laikrādī pat var būt vairāki simti sastāvdaļu.
Arī es nēsāju ekskluzīvu rokas pulksteni ikdienā. Mans izvēlētais brends gan nav tieši Ulysse Nardin, taču kopš pirmā laikrāža iegādes esmu sākusi interesēties par pulksteņu pasauli un vēsturi.

Nenoliedzami – tā ir viena no tām izsmalcinātajām sfērām kā labi un dārgi vīni vai laika pārbaudi izturējušas skulptūras no Senās Grieķijas laikiem, kuras cilvēki turpina apbrīnot vēl šodien. Jo senāks pulkstenis, jo tas ir vērtīgāks. Tam līdzi nāk stāsti un sendienu smarža.

Turpinājumā pastāstīšu vairāk par šo zīmolu, kā arī – ikoniskākās Ulysse Nardin pulksteņu kolekcijas apskats.

Ko pasaka ekskluzīvs pulkstenis par tā nēsātāju?

Pulksteņu ražošana ir māksla, sevišķi to iecienījuši sabiedrības augstāko slāņu pārstāvji – labs rokas pulkstenis ir pārticības un veiksmes simbols. Tāpat kā Senajā Ēģiptē faraona statusa un varas apliecinājums bija gredzens, tehniskajam progresam attīstoties un radot mehānisko pulksteni, tieši elites pārstāvji bija tie, kas varēja iegūt īpašumā šīs ekskluzīvās rotaļlietas.

Līdz ar mehānisko pulksteņu dzimšanu jaunais renesanses cilvēks izgāja no viduslaiku tumsonības un ieguva jaunu izpratni par laiku. Viduslaikos pat nebija skaidrības, kurā gadsimtā vai gadā cilvēks atrodas, pulkstenis to izmainīja un ieviesa korekcijas tajā, kā tika uztverts laiks.

Tāpēc pulkstenis jau no tā dzimšanas brīža ir apgaismības simbols, kas ļāvis iegūt pilnīgi jaunu izpratni par pasauli. Tieši tāpēc mani tik ļoti fascinē pulksteņu vēsture. Lai arī mūsdienās izpratne par laiku tiek uztverta kā pašsaprotama, ne visi to ir iemācījušies pārvaldīt.

Ekskluzīvu laikrādi (tādu kā Ulysse Nardin) izvēlas nēsāt tie, kas vēlas apliecināt, ka spēj pilnvērtīgi un produktīvi izmantot dienas 24 stundas. Tāpēc tik bieži tie grezno biznesmeņu un politiķu locītavas.
Vīriešiem tas var būt vienīgais aksesuārs – taču tieši tas var būt vajadzīgais elements, kas sarunu partnerim bez vārdiem pauž tā nēsātāja stāvokli sabiedrībā un finansiālo labklājību.

Vadot biznesa sarunas, nevar nepiekrist, ka vizuālajam tēlam ir izšķiroša loma. Ja jānoslēdz kāds līgums vai jāpiesaista jauns sadarbības partneris, šāda greznumlieta pati par sevi jau pasaka priekšā, ka pulksteņa nēsātājs ir mērķtiecīgs un spējīgs sasniegt finansiālās virsotnes.

Sievietei tas var būt vēl viens no aksesuāriem. Taču tieši tāpat kā vīrietim, arī sievietei tas sniedz stila izsmalcinātības un elegances piesitienu. Arī mans ekskluzīvais rokas pulkstenis ir nepieciešamais stila pabeigtības elements. Uzliekot šo pulksteni, jūtos kā par sevi pārliecināta sieviete, kas zina, ko vēlas sasniegt un mērķtiecīgi tiecas īstenot savus plānus.

Šāds rokas pulkstenis apliecina mīlestību un rūpes par sevi – man ir svarīgs ne vien mans tēls, bet arī laiks. Ne velti saka, ka laiks ir dārgs. Šāda pulksteņa izvēle noteikti apliecina šo pārliecību un ikdienā atgādina, cik būtiski ir to neizniekot.

Ulysse Nardin zīmola kolekcijas

Pirmā leģendārā kolekcija tika radīta jūrniekiem – tieši viņiem ļoti būtiski bija spēt noteikt laiku ar maksimālu precizitāti. 1846. gadā dzima Ulysse Nardin – pulksteņu meistars ticēja, ka tieši kabatas pulksteņi, jūras hronometri ir mehānisko pulksteņu nākotne. Pareģojums piepildījās. Arvien vairāk un vairāk flotes izvēlējās šos laikrāžus. Pēc mazliet vairāk kā 20 gadiem 50 flotes jau izmantoja Ulysse Nardin.

Kad vīrieši ievēroja, ka sieviešu ap roku apliekamie pulksteņi patiesībā ir daudz ērtāki, kabatas pulksteņus arī maskulīnajā stila kultūrā pamazām sāka aizvietot ap roku apliekamie laikrāži. Ulysse Nardin turpināja attīstīties un sāka piedāvāt arī jaunas kolekcijas.

Ulysse Nardin pulksteņu kolekcijas

Tāpat kā tas ir modes skatēs, kur tiek veidotas vienota stila un koncepta kolekcijas, tā tas arī ir ekskluzīvo rokas pulksteņu izgatavošanas mākslas pasaulē. Ulysse Nardin atpazīstamākās un ikoniskākās kolekcijas:

  • Classic – nosaukums vien liecina par klasiskiem pulksteņu modeļiem kolekcijā. Tās pārsvarā ir ādas siksniņas, kas liek klasiskajai vērtībai nenozust. Ciparnīcas ir dažādos dizainos un piesaista uzmanību. Ar šīs kolekcijas pulksteni nevar palikt neievērots.
  • Caprice – smalki eleganti un tomēr nedaudz uzkrītoši rokas pulksteņi sievietēm. Kvadrātveida ciparnīca liek izcelties pulkstenim uz smalkās sieviešu rokas.
  • Diver – visiem kolekcijas pulksteņiem ir izmantota romiešu ciparnīca un tehniski smagāks dizains, kas pulksteni vizuāli padara pārliecinātu un kvalitatīvu.
  • Executive – Ulysse Nardin kolekcija, kas dizainā iekļauj dabīgu krokodila ādu, mehānisms ir krietni smalkāks un vizuāli ciparnīca tehniski sarežģītāka.
  • Freak – nosaukums vien parāda, ka pulkstenis ir krietni savādāks nekā citu kolekciju modeļi. Tas noteikti ir ciparnīcas mehānisma dēļ, kas vizuāli nedaudz liek apjukt, tomēr īstus pulksteņu pazinējus šis mehānisms tikai iepriecina.
  • Jade – smalkas vizualizācijas Ulysse Nardin pulksteņos nozīmē tikai to, ka pulksteņu kolekcija ir domāta sievietēm. Šajā ir attēlotas kaķu ausis ap ciparnīcu, kas rotātas ar maziem dimantiem vai krāšņiem elementiem ciparnīcas iekšpusē.
  • Marine – kolekcija apvieno gan arābu, gan romiešu ciparus. Klasiski, tomēr moderni rokas pulksteņi.
  • Sonata – Sonata – ļoti mehāniski izsmalcināts ražojums. Katrs modelis ir rotāts ar īpaši smalku dizainu.

Visi modeļi ir veidoti no labākajiem materiāliem, kādus ražotājs var gūt, korpusam izmantojot balto zeltu, sārto zeltu un arī titānu, kas ir sevišķi izturīgs materiāls. Aproces Ulysse Nardin veido no ādas, krokodilādas vai kaučuka. Mehānismi ir gan automātiski, gan manuāli uzvelkami..

Kādēļ iepirkties no Chrono.lv kataloga

Chrono.lv ir viens no plašākajiem ekskluzīvo laikrāžu katalogiem. Šeit var aplūkot pazīstamākās Premium klases pulksteņu kolekcijas. Arī savu rokas pulksteni izvēlējos tieši šeit.

Ne tikai piedāvājot Ulysse Nardin Šveices pulksteņus, bet izceļot daudzus citus Šveices ražotājus, šī online vietne piedāvā pasūtīt preci neizejot no mājām, turklāt Chrono.lv izmanto kurjeru pakalpojumus, kas produktu nogādā līdz pat durvīm. Katram ir iespēja izsekot līdzi savam pasūtījumam ar izsekošanas numuru.

Produkti ir pieejami jauni un oriģinālos iepakojumos. Chrono.lv izsniedz arī garantiju un autentiskuma apliecību – tāpēc šī vietne noteikti ir pārbaudīta vērtība, kur atrast uzticamu un augstvērtīgu pulksteni, kas kalpos ilgam laikam un ko iespējams mantojumā atstāt arī nākamajām paaudzēm.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.