Restorāns Rīgā Easy Wine – iepazīsti, izgaršo, iemīli vīnus

restorāns Rīgā Easy Wine

Kurš gan savu reizi dzīvē nav garšojis vīnu – šo dievu dzērienu? Salds vai skābs, piesātināts vai aromātos atturīgs, rubīnsarkanām krāsām iekrāsots vai tāds, kuram brīvi cauri spoguļojas saule, dārgs vai lēts, neaizmirstams vai nekāds. Tas nevienu neatstās vienaldzīgu. “Vīns ir pierādījums tam, ka Dievs mūs mīl un mīl mūs redzēt laimīgus”, pats Bendžamins Franklins savulaik ir teicis.

Vīnu var nopirkt jebkurā veikalā, pasūtīt jebkurā restorānā, kafejnīcā vai bārā. Var lasīt dažnedažādas izglītojošas grāmatas, lai kaut mazliet sajustos kā īstenam someljē jeb vīnzinim. Taču visdrošākā metode iepazīt vīnu pasauli ir – tos izgaršojot un veidojot savu pieredzi un stāstus.

Vīns – tā ir krāsas, smaržas un garšas mijiedarbība

Garša – tā ir viena no svarīgākajām vīna īpašībām. Lai pēc iespējas pilnvērtīgāk izbaudītu vīnu garšu pasauli, ir ieteicams un ir vērts izmēģināt dažādas variācijas. Tā kā arī Latvijā šis demokrātiskais un reizē arī izsmalcinātais dzēriens kļūst aizvien populārāks, ir pieejamas speciālas vīnu skolas jeb savdabīgi vīna kursi. Bet ir arī daudz patīkamāka un efektīgāka vīna iepazīšanas skola – restorāns Rīgā Easy Wine.

Kas ir Easy Wine?

Easy Wine ir unikāls restorāns Rīgā, Audēju ielā 4. Tā unikalitāte ir īpaša pieeja klientu apkalpošanā. Ieejot restorānā, klientam vakara gaitā ir iespēja netraucēti nogaršot dažādas vīnu šķirnes. Savukārt īpašā self service sistēma ļauj šos vīnus pašam brīvi izvēlēties, bez viesmīļu un oficiantu starpniecības. Izmantojot modernas tehnoloģijas, Easy Wine restorāns Rīgā piedāvā viesiem nebijušu iespēju izbaudīt 60 dažādu garšu un stilu vīnus.

“Self service” sistēma ir īsta revolūcija vīna baudītājiem un pazinējiem. Viesi var nesteidzīgi malkot vīnu, var paši noteikt un izgaršot šķirnes. Var izvēlēties nelielu degustācijas devu un vakara gaitā izbaudīt vairākus dzērienus, var arī palikt pie viena vīna, kas iepaticies. nepieciešamības gadījumā, protams, var lūgt restorāna someljē jeb vīna speciālista padomu. Viss notiek ērti, vienkārši un nepiespiestā gaisotnē.

Vīnu izvēli iedvesmo gadalaiki

Easy Wine restorāns Rīgā ir atbilde tiem gardēžiem, kuriem patīk ceļošana apvienojumā ar garšas kārpiņu lutināšanu, bet nav pietiekoši iespēju vai līdzekļu pasaules iepazīšanai. Kas gan vēl vairāk spēj pastāstīt par Francijas, Gruzijas, Argentīnas, saulainās Kalifornijas smaržām un krāsām, ja ne vīns, kurš nācis no šo valstu saules pielietajiem vīna dārziem? Piedevām šim ekstravagantajam un no stereotipiem brīvajam restorānam Rīgā nav stingri noteiktas vīnu kartes. Vīnu piedāvājums mainās atkarībā no gadalaikiem un arī no restorāna someljē iedvesmas. Jā, jā. Ieejot Easy Wine vīna bārā, jūs vienlaikus arī nonākat prasmīga someljē valstībā, kur vīna kartē var iespraukties vīns, kurš neatbilst standartiem, izņemot vienu- someljē iedvesmu!

Vīnu var iepazīt, tikai to izgaršojot un izsmaržojot. Var, protams, būt konsekventam un visu mūžu pieturēties vienai iemīļotai šķirnei. Bet var arī apmeklēt restorānu Rīgā Easy Wine un ļauties patīkamam meklējumu ceļam!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.