Profesionāla uzacu korekcija pie labākajiem speciālistiem

profesionala-uzacu-korekcija

Uzacis man kā sievietei izraisījušas ne vienu vien satraukumu, tāpēc profesionāla uzacu korekcija ir viens no labākajiem variantiem, lai parūpētos par pievilcīgu un sakārtotu ārieni. Nevaru noliegt, ka izskatos pēc pavisam citas sievietes, kad uzacis ir labi ieveidotas – atdzīvojas visa seja.

Uzacu korekciju nepieciešams veikt bieži un ikdienas steigā mēs nemaz nepamanām, kā tās izmainās. Mājas apstākļos tikt galā no nevēlamajiem matiņiem nav labākā ideja, jo tas var būtiski kaitēt uzacu formai, izraujot kādā vietā vairāk nekā bija nepieciešams.

Tieši tāpēc es izvēlos speciālista palīdzību, kad nepieciešama uzacu korekciju. Cilvēkam no malas, īpaši speciālistam, ir savs redzējums – kāda forma nepieciešama manam sejas tipam, cik biezas/plānas tās veidot, utt.

Mūsdienās uzacu tēma ir kļuvusi ļoti populāra un arvien vairāk daiļā dzimuma pārstāves tam pievērš uzmanību. Protams, nav obligāti uzacis raustīt, taču piemērota forma izskatās daudz labāk. Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā šādus pakalpojumus, ir nofrete.lv. Arī es uzacu korekciju veicu šeit.

Vairāk par uzacu korekciju un kopšanu, kā arī par pašu salonu pastāstīšu turpinājumā. Katrā ziņā esmu pārliecinājusies, ka te ikviena dāma varētu atrast risinājumu, lai parūpētos par uzacīm.

Vienkāršas procedūras, kā padarīt uzacis skaistākas

Salons aizsāka darbību jau 2001. gadā, kas nozīmē to, ka tajā noteikti strādā labi un jau pieredzējuši speciālisti. Piedāvājumi ir dažādi. Lūk, daži no tiem:

 • Smalku uzacu formas korekcija
 • Uzacu noformēšana (smalki matiņi)
 • Uzacu formas korekcija
 • Uzacu korekcija pēc tetovēšanas (krāsošana vai krāsošana ar hennu)
 • Uzacu mākslinieciskā noformēšana – henna
 • Uzacu mākslinieciskā noformēšana – uzacu krāsošana
 • Uzacu mākslinieciskā noformēšana – semi-permanentais meikaps
 • Smalku uzacu mākslinieciskā noformēšana
 • c.

Esmu mēģinājusi par uzacīm rūpēties arī mājas apstākļos. Tiesa, manā gadījumā pašas rokām neizdevās panākt vēlamo rezultātu. Iegādājos vairākas uzacu ēnas, zīmuļus, izmēģināju uzacu vasku, fiksatoru. Lai ko arī darītu, tāpat neieguvu tādas uzacis, kādas ar skaudību no malas ievēroju citām meitenēm. Tāpēc rūpes par tām nolēmu uzticēt profesionālam meistaram.

Lai arī kā, pakalpojuma cenas nemaz nav tik augstas. Ticu, ka varu atļauties kaut reizi mēnesī palutināt savas uzacis – vismaz man tas ir viens no noteicošajiem faktoriem, kas būtiski ietekmē manu vizuālo tēlu.

Cenas variē no 10-20 EUR (atkarībā no pakalpojuma izvēles). Sīkāku informāciju par pakalpojumiem un cenām iespējams atrast uzņēmuma mājas lapā. Man gan personīgi labāk patīk piezvanīt un visu noskaidrot pa tālruni. Arī tu vari piezvanīt un uzdot interesējošo jautājumu: +371 272 92 200. Ja neesi no runātīgākajām, vari uzrakstīt e-pastu: info@nofrete.lv.

Uzacu korekcija diviem

Es esmu viena no tiem cilvēkiem, kas nevēlas uz skaistuma procedūrām doties viena. Tāpēc, ja esi tāda pati, noteikti paņem līdz kādu draudzeni vai draudzenes, lai šo procesu padarītu interesantāku. Skaistumkopšanas salona apmeklējums var būt arī kā sava veida izklaide un atpūta, kopīgs piedzīvojums.

Manuprāt, pārāk bieži mēs, sievietes, satiekamies pie tējas tases uz kādas kafejnīcas terases. Kāpēc gan kopā nepadarīt ko aktīvāku? Kāpēc gan kopā neizmēģināt ko jaunu? Arī uzacu korekcija varētu būt viena no tām lietām, kas varētu būt daudz oriģinālāks iemesls, kāpēc satikties.

Arī uzacis ir liela māksla

Ņemot vērā, ka māksla un skaistumkopšana nav no manām stiprākajām pusēm, vienmēr esmu apbrīnojusi šī amata meistares, kas ikvienu sievieti var pāris minūtēs padarīt skaistākas. Arī pēc vienas vienīgas uzacu korekcijas tevi, iespējams, vairs neatpazīs uz ielas!

Lai arī cik jocīgi tas neizklausītos, uzacu veidošana nudien ir mākslas veids. Arī šeit ir sava loģika un matemātika, skaistuma likumi, kas jāievēro, lai tās būtu simetriskas, radot harmonisku vizuālo tēlu. Uzacu ieveidošanai ir daudzi priekšnosacījumi, kas jāievēro, lai iegūtu perfektu uzacu formu:

 • Jānosaka pareizie pieturas punkti (kur uzacs sākas un kur beidzas);
 • Matiņi jāizrausta virzienā uz augšu;
 • Lai pielīdzinātu uzacis, tās jāapgriež ar šķērēm;
 • Jāatrod piemērots produkts savu uzacu aizpildīšanai;
 • c.

Tieši šo iemeslu dēļ vislabāk lūgt speciālista palīdzību, jo ne kurš katrs spēj izveidot perfektas uzacis. Bet, kā jau minēju sākumā, labi ieveidotas uzacis spēj radīt vērā ņemamu atšķirību.

Kā jau daudzas sievietes, arī es esmu cīnījusies ar neapmierinātību ar savu izskatu un meklējusi veidus, kā to uzlabot. Uzacu korekcija un ietonēšana palīdzējušas iegūt vēlamās kontūras un kļūt par skaistāku un pārliecinātāku sievieti. Uzacu šarmu nevajadzētu novērtēt par zemu!

Esmu pārliecināta, ka arī Kleopatras sievišķo skaistuma procedūru sarakstā bija iekļautas uzacis. Tas nenoliedzami ir viens no valdzinājuma faktoriem. Vai ir kāda, kura man nepiekrīt?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.