Motocikla tiesības populārām personām – VIP autoskola

motocikla tiesības populārām personām

Ar motociklu parasti izvēlas braukt pēc B kategorijas autovadītāja apliecības iegūšanas. Šo ceļu izvēlējās arī mana skolas laika tuvākā draudzene, kas jau kopš vidusskolas zināja, ka sasniedzot 24 gadu vecumu viņa brauks ar moci. Ar moci brauca viņas tētis, arī vecākais brālis. Tas varbūt ir gēnos! Es, iespējams, neuzdrīkstētos! Bet nenoliedzu, ka sieviete speciālajā kostīmā, kas paredzēts braukšanai ar motociklu, izskatās neatvairāmi! Tādēļ vien vērts to apsvērt…

Motocikls sniedz netveramas un neaprakstāmas emocijas, kuras neiegūsi braucot ar vieglo automašīnu. Brīvība pārvietoties krietni ātrāk, nestāvēt satiksmes sastrēgumos un atstāt spēkratu stāvēšanai bez uztraukuma. Mocis ir arī dzīves stila atspoguļotājs un bieži vien arī sabiedrībā zināmi cilvēki vēlas iegūt A kategorijas vadītāja apliecību. Kā saņemt motocikla tiesības populārām personām vienkārši, ērti un ātri? Atbilde ir tikai viena – VIP autoskola Ģertrūdes ielā 19/21, Rīgā.

Par to, kā manai draudzenei veicās šajā apmācību procesā un kā tas izpaužas – par to vairāk pastāstīšu šajā rakstā. Varbūt pati neesmu motocikla vadītāja, tomēr mani interesē dalīties zināšanās, kas citiem ir noderīgas. Un kāpēc bloga lasītāju loku nepapildināt ar topošajiem A kategorijas kursantiem?

Ko nozīmē saņemt motocikla tiesības VIP autoskolā?

VIP autoskola nozīmē īpašu pieeju mācību procesam cilvēkiem, kas novērtē laiku un saprot tā ekonomijas izmaksas. Autoskola piedāvā apmācības kursanta noteiktā vietā, laikā un izvēloties sev piemērotāko instruktoru un pasniedzējus. Tas nozīmē, ka mācības var notikt darbā, mājās vai jebkurā citā sev ērtā laikā vai vietā. Arī braukšanas nodarbības notiek, iepriekš saskaņojot ērtāko tikšanās vietu un laiku.

Tā, piemēram, manai draudzenei tas ir ļoti svarīgi, jo vienlaikus viņa gan strādā pilna laika darbu, gan mācās maģistratūrā. Tas nozīmē, ka visus šos pienākumus sabalansēt nebūt nav tik vienkārši. Dažkārt jādodas arī komandējumos, dažkārt darbā nākas strādāt arī nestandarta stundās. Ko darīt šādā situācijā? Atmest ar roku sapnim par moci vienkārši tāpēc, ka nav iespējas aiziet uz autoskolu? Kas meklē risinājumu, tas arī atrod. Ja ļoti kaut ko vēlas, var sameklēt variantus. Un VIP motoskola ir meklētā atbilde visiem tiem, kas ir sevišķi noslogoti.

Kā izrādās, A kategoriju iegūst tieši tāpat kā B kategorijas vadītāja apliecību. Ir jānokārto teorijas un praktiskās vadīšanas eksāmeni. A kategorijas teorētiskā apmācība sevī iekļauj Ceļu satiksmes noteikumus, satiksmes drošību un pirmo palīdzību. Ja iepriekš jau ir nokārtotas B kategorijas tiesības, tad teorijas apmācība būs krietni ātrāka un vienkāršāka. Ja jau ir B kategorija, tad valsts noteikusi 8 obligātās vadīšanas nodarbības, ja to nav – tad tāpat kā mācoties braukt ar vieglo auto, jābrauc 15 akadēmiskās stundas.

Kā notiek motocikla tiesību vadīšanas nodarbības?

Praktiskās braukšanas laikā labākie Latvijas instruktori, kas ir pozitīvi un profesionāli, ļauj braucējam apgūt svarīgākās iemaņas, kas būs nozīmīgas turpmākajā braukšanas praksē – drošu braukšanu, pareizu braukšanas ātruma izvēli, iekļaušanos satiksmes plūsmā, situāciju novērtēšanu un bīstamības paredzēšanu, noteikumu un ceļa zīmju ievērošanu, pareizās un nepareizās lietas, vadot motociklu.

Kārtojot A kategorijas eksāmenu, jāizbrauc visas figūras, kas kopskaitā ir 8. Individuālā pieeja motocikla tiesības ļauj saņemt vēl ātrāk. Tikpat nozīmīgas ir apmācības un finālā eksāmens arī aktīvajā ceļu satiksmē. Braucējam aizmugurē ar vieglo automašīnu brauc instruktors, kas ar rācijas palīdzību nodod instrukcijas. Rācija ir iebūvēta ķiverē.

Instruktors un pasniedzējs – svarīgākais etaps mācību procesa laikā

Ārkārtīgi svarīgs faktors, lai veiksmīgi un ātri saņemtu motocikla tiesības, ir instruktors un pasniedzējs, kas spēj efektīvi, korekti un saprotami izskaidrot visus jautājumus un sniegt praktiskus padomus. Ja ar instruktoru nav jūtama saskaņa, noteikti ir vērts to mainīt.

Tikpat nozīmīga arī ir pasniedzēju loma. Nereti autoskolas vilina topošos vadītājus ar zemām cenām un dažādām akcijām, tomēr rezultātā kursants samaksā vairāk, nesaņemot atbilstošu mācību kvalitāti un mācoties braukt ar mācībām neatbilstošiem motocikliem. VIP autoskola vienmēr garantē veiksmīgu rezultātu!

Ja arī tevi uzrunā šī pieeja, pārliecinies, zvanot +371 288 131 88!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.