Liepājas labākā autoskola – Presto! Kāpēc?

Liepājas labākā autoskola

Izvēloties autoskolu, vēlējos atrast, kura ir Liepājas labākā autoskola – lai nebūtu tā, kā nereti nākas dzirdēt apkārt no citiem – ar instruktoru nekādīgi neveicas un apmācību process ieildzis uz teju pusgadu. Man būtiski bija iegūt pārliecību, ka izvēlētajā autoskolā nenāksies saskarties ar šādām problēmām un virzīšanās pretim mērķim par autovadītāja apliecības iegūšanu notiks raiti un bez liekas aizķeršanās.

Kvalitāte, attieksme un jauninājumi tehnoloģiskajos risinājumos viennozīmīgi atšķir Presto no citām vairāk kā 200 autoskolām Latvijā un Liepājā. Tieši pie šīs autoskolas arī nonācu savos meklējumos – gan statistikas rezultāti apliecina, ka Presto audzēkņi regulāri uzrāda labākus rezultātus kā citviet, gan arī praktiskajās nodarbībās pārliecinājos, ka šajā autoskolā mācīties ir patiešām patīkami, un viegli spēju uztvert vielu un raitiem soļiem virzījos pretī panākumiem.

Pašlaik arī lielākajās Latvijas pilsētās iespējams saņemt augstākā līmeņa apmācību – arī liepājnieki var iegūt vadītāja apliecību lielākajā autoskolā visā Latvijā! Turpinājumā pastāstīšu par apmācību procesu Presto autoskolā, savu pieredzi un šīs autoskolas priekšrocībām.

Presto autoskolas priekšrocības

Lai arī teorētiskais apmācību process un likumdošanā noteiktās normas visām mācību iestādēm ir vienādas, tomēr Presto pieeja būtiski atšķiras. Ne vien autoskola izceļas ar īpaši godīgu attieksmi, piedāvājot līgumu izlasīt jau tiešsaistē vēl pirms parakstīšanas, bet arī apmācību modelis ir unikāls – nav noteikta piesaiste vienam instruktoram. Turklāt līgumu var noslēgt attālināti – nav jāierodas klātienē kā citviet. Presto rūpējas gan par laika, gan naudas ekonomiju.

Šī autoskola ir nozares celmlauzis, ienesot sfērā tādu vērtību kā caurspīdīgums un atklātība. Presto ceļas pāri citu autoskolu agresīvajām un krāpnieciskajām mārketinga aktivitātēm – nereti autoskolu dotās atlaides ir tikai veids, kā pievilināt jaunus kursantus. Taču noslēgtais līgums vēlāk uzliek nopietnas saistības. Piemēram, parasti mainīt instruktoru nav iespējams – kāds trāpījās, ar tādu jāsastrādājas. Līgumā var būt paredzēti arī citi negaidīti ierobežojumi.

Presto līgumā savukārt slēpto zemūdens akmeņu nav. Tieši pretēji – ir daudz lielāka brīvība, taču tajā pat laikā arī daudz lielāka disciplīna. Lai cik nesavienojami tas arī izklausītos, tieši tā arī ir. Tāpēc arī Presto audzēkņi uzrāda vislabākos rezultātus – instruktorus var brīvi izvēlēties un kaut katrā nodarbības reizē braukšanu veikt pie cita instruktora. Braukt var kaut vairākas reizes dienā. Grafiku sev sastāda pats audzēknis – braucot tik ilgi, līdz iegūta vajadzīgā pārliecība.

Instruktoru nomaiņa sagatavo noslēdzošajam CSDD eksāmenam. Galu galā arī tur sagaida pavisam cits instruktors citā mašīnā – man tas vairs nebija nekas neierasts kā citu autoskolu audzēkņiem, jo katru nodarbību jau šādu situāciju biju pieredzējusi. Iespējams, ka tieši tāpēc pārbaudījumu nokārtoju ar pirmo reizi – nebija tik liela uztraukuma, situācija jau šķita pazīstama.

Turklāt nozīmīgs pluss ir tas, ka Presto instruktoriem nav finansiālas ieinteresētības pagraināt apmācību procesu. Būtiski iegūt atzinību – un vislielākā atzinība vienkārši ir audzēkņa otrreizēja atgriešanās uz nodarbību. Civiet, kur instruktors saņem ienākumus no konkrētā, sev piešķirtā audzēkņa, nereti var izveidoties situācija, kad speciāli mācību process ievelkas – lai varētu vairāk nopelnīt. Presto programma savukārt paredz, ka tiesības iegūt iespējams pat mēneša laikā.

Presto ir labākā autoskola Liepājā

Liepājas labākā autoskola Presto faktiski sākas ar attieksmi pret potenciālajiem autovadītājiem, mācību procesu, kā arī attieksmi pret pasniedzējiem un instruktoriem. Presto sevi salīdzina ar autovadītāju universitāti, jo šī izglītības iestāde ir veikusi lielu soli virs vidējā rādītāja Latvijā, piedāvājot jaunas apmācību metodes.

Iepriekš minēto apliecina fakts, ka Presto autoskola ir nr. 1 autoskola neatkarīgā autoskolu topā autoskolas.com, piedāvājot izcilas kvalitātes un konkurētspējīgas cenas attiecību.

Mācību process Presto autoskolā ir mūsdienīgs

Domājot par topošo vadītāju ērtību un tehnoloģisko izaugsmi, Presto autoskola iegulda līdzekļus savā attīstībā, piedāvājot modernāko mājas lapu Latvijā, kas ievērojami atvieglo mācību procesu. Presto autoskola ir pirmā visā Eiropā, kas klientiem piedāvā noslēgt distances līgumu vien 3 minūšu laikā. Tas nozīmē, ka nav jātērē laiks un līdzekļi, lai nokļūtu autoskolā uz vietas!

Arī braukšanas praktiskajām nodarbībām var pieteikties mājas lapā, ietaupot savu laiku, jo tiešsaistes kalendārā iespējams izvēlēties pieejamos instruktorus sev vēlamajā dienā un laikā, arī brīvdienās. Tāpat online iespējams samaksāt par braukšanas nodarbībām un medicīnisko komisiju. Nenoliedzami – ja jānosauc labākā autoskola Liepājā, es noteikti varētu apliecināt, ka Presto tāda ir, un droši rekomendētu arī citiem topošajiem autovadītājiem.

Kāpēc izvēlēties Presto autoskolu Liepājā?

Vēlriez vēlos uzsvērt priekšrocības, kas apliecina, ka Presto autoskola Liepājā ir labākais variants:

  • Skaidri un topošajam vadītājam saprotami līguma nosacījumi;
  • Iespēja noslēgt līgumu elektroniski;
  • Iespēja pieteikties mācību stundām elektroniski;
  • Mājas lapā ikvienam interesentam pieejams ērts izmaksu kalkulators, kas ļauj precīzi apjaust potenciālās mācību izmaksas;
  • 100% kvalitātes garantija – pamatotas sūdzības gadījumā tiek atgriezta nauda;
  • Mūsdienīga mājas lapa un risinājumi;
  • Iespēja braukt ar vairākiem instruktoriem – arī citu autoskolu kursantiem un jau esošajiem šoferiem, kas vēlas atsvaidzināt zināšanas un iegūt pieredzi aktīvajā ceļu satiksmē, piemēram, pensionāriem vai šoferiem, kas ikdienā dzīvo ārpus Rīgas.

Sazināties ar Presto autoskolu Liepājā iespējams zvanot +371 288 131 88 vai rakstot info@presto.lv. Mācības notiek Liepājas Universitātē, Lielajā ielā 14, Liepājā! Aicinu pievienoties kursantu pulciņam!

Es tiesības ieguvu divu mēnešu laikā un esmu ļoti apmierināta! Presto gan izstrādāts mācību plāns, kas paredz iespēju tiesības iegūt arī ātrāk – vien mēneša laikā. Varbūt, ka Tu vari pārspēt manu rezultātu un pie kārotajām tiesībām tikt ātrāk! Vēlāk komentāros vari padalīties un pastāstīt, kā Tev veicās!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.