Labākie arhitektu biroji

labākie arhitektu biroji

Arhitektūra ir viena no tēmām, kas mani fascinē. Tā paver iespēju izveidot pašam savu pasauli ar vēlamo noskaņu un ainavu. Nenoliedzami – kad laiks iekārtot mājokli, jāpārskata labākie arhitektu biroji , lai rezultātā iegūtu tieši tādu mājvietu, par kādu ir sapņots, un pat vēl labāku. Jo arhitekts var piedāvāt to, ko uz savu galvu sasniegt grūtāk – kopā ar profesionālu arhitektu var izveidot vienotu dizaina konceptu un harmonisku iekārtojumu, ne vien skaistu, bet arī funkcionālu.

Katrs īstens latvietis vienmēr ir ilgojies pēc sava kaktiņa, sava stūrīša zemes, rakstnieka Jāņa Purapuķes vārdiem izsakoties. Lai dzīvē uzburtu ērtu, acij tīkamu un funkcionālu ēku un apkārtni, nepieciešams zināt vismaz vienu patiešām labu arhitektu. Par to arī pastāstīšu turpinājumā.

Arī mūsu ģimenes māju Pierīgā izveidojām ar arhitektu komandas atbalstu, esmu guvusi ne vien pozitīvu sadarbības pieredzi, bet arī priekšstatu par arhitekta pienākumiem un atbildību. Arī šādi tādi aizspriedumi zuduši: iepriekš vairāk uzskatīju, ka arhitektu biroji rūpējas galvenokārt par mājas vizuālo veidolu. Taču, kā izrādās, arhitektūra ir vēl kas daudz vairāk par mājas fasādēm – rūpīgi tiek pārdomāts katra kvadrātcentimetra izmantojums, lai būtu loģisks telpu iekārtojums.

Labs arhitekts ir burvis, kurš piepilda vēlmes

Kas ir profesionāls arhitekts? Patiešām labs arhitekts, strādājot kopā ar klientu, pieturas pie kopējā koncepta, rada gaumīgu un ar apkārtējo vidi vienotu ainavu. Strādājot pie mājas vai vides projekta, profesionālis izveido klienta vēlmēm un iespējām ideāli atbilstošu sapņu māju vai vidi, kurā dzīvot un strādāt – vai tas būtu pilsētā, laukos vai piepilsētā.

Esmu pāriecinājusies, ka arhitektu biroji gādā par to, lai par pieejamajiem līdzekļiem izveidotu iecerei atbilstošu projektu. Labs arhitekts rūpīgi ieklausās klienta vīzijā, palīdz to noslīpēt un pilnveidot. Turklāt – arhitekts var piedāvāt alternatīvas, par kurām pats klients nav pat aizdomājies.

Funkcionāla un vizuāli nevainojama ēka ir arhitekta atbildība

Labākie arhitektu biroji neprasa īpašu reklāmu, jo projekti runā paši par sevi. Arhitekta Gundara Vīksnas birojs ēku un apkārtnes plānošanas jomā Latvijā darbojas jau 30 gadus – tieši šo biroju arī izvēlējāmies, projektējot mūsu ģimenes māju.. Biroja profesionāļi nodarbojas gan ar sabiedrisku ēku, gan ar privātmāju projektēšanu.

Kā saka pats arhitektu biroja vadītājs un arhitekts Gundars Vīksna, arhitektūrai ir divas puses: pirmā – ēkas vai arhitektūras dizaina kvalitāte, ko vienkāršāk var formulēt divos vārdos – Patīk vai Nepatīk. Otrā puse ir projektētāju atbildība par būvkonstrukcijām, inženierrisinājumiem un ēkas funkcionalitāte. No šiem faktoriem atkarīga gan ēkas ekspluatācija, gan tās budžets celtniecības laikā. Labākie arhitektu biroji nodrošina gan vienu, gan otru.

No trenažieru telpas līdz inženierceltnei

Gundara Vīksnas komanda sadarbībā ar klientu vienmēr garantē ekonomiski un estētiski augstvērtīgu arhitektūras risinājumu, kā arī, kas ir ļoti svarīgi, katra projekta realizāciju budžetā un termiņā. Arī tas noteikti ir būtiski – uzsākt mājas celtniecību, laicīgi apzinoties visus ar to saistītos izdevumus un paredzot gala iznākumu.

Savrupmāja pilsētā vai laukos, dzīvojamā māja, inženierceltne, smago mašīnu apkopes centrs, trenažieru telpa savrupmājā, viesnīcas interjera projekts – šie pāris nosauktie projekti apliecina arhitektu biroja komandas resursus, prasmi, pieredzi un daudzfunkcionalitāti gan projektu mērogu, gan ideju daudzveidības ziņā. Lai izvēlētos G. Vīksnas arhitektu biroju, pievērsu uzmanību jau esošajam darbu portfolio – lai pārliecinātos, ka projekti atbilst manai izpratnei par skaistu dizainu.

Arhitekta G. Vīksnas birojs – drosme, profesionalitāte, pieredze

Šādi es raksturotu G. Vīksnas biroju. Un esmu droša, ka starp labākajiem arhitektu birojiem Latvijā izceļas tieši šis. Vienkopus strādā gan arhitekti, gan interjera dizaineri, gan ainavu arhitekti. Tas nozīmē, ka vienlaicīgi projektu iespējams izstrādāt vairākās pakāpēs un parūpēties par harmoniska iekārtojuma veidošanu no visiem aspektiem. Tieši to arī piedāvā lābākie arhitektu biroji – visus jomas profesionāļus vienuviet.

Gundara Vīksnas firmas darbinieki pieejami divās vietās Latvijā – Rīgā, Krūzes ielā 3 un Liepājā, Dīķa ielā 11. Speciālisti ir sasniedzami arī telefoniski, zvanot uz telefona numuru +371 634 24 067, kā arī rakstot uz e-pastu info@gvbirojs.lv .

Arhitektu biroja mājaslapā var apskatīt firmas realizētos projektus, jau gatavus privātmāju projektus, kuri nepieder to sākotnējiem īpašniekiem un tiek piedāvāti par īpaši draudzīgu cenu. Blogā ir pieejami arī profesionāli analītiski raksti par ēkas radīšanas vīziju kā filozofiju.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.