Kuriozs ar lāzerprinteru kārtridžu

lazerprinteru kartridzsVai atceries tādu lietu kā t-kreklu apdruka? Vai atceries, cik tā bija populāra pirms 10, 15 gadiem? Par šādas oriģinālas dāvanas izveidi es šad tad atceros, jo maniem draugiem pieder šāds uzņēmums. Varētu teikt, ka apdrukāt t-kreklus personīgām vajadzībām vairs nav tik populāri, taču dažādi Latvijas uzņēmumi joprojām piedalās kādās sporta spēlēs vai citās kopīgās sanākšanās, kur personalizēti t-krekli joprojām tieg augstu novērtēti.

Pastāstīšu par kādu kuriozu atgadījumu, kuru ar draugiem atceramies vēl šodien. Šī vakara naglas statusu izpelnījās kaut kas tik neierasts kā kārtridži lāzerprinteriem. Tā bija pievakare, pl. 17.00 apmēram. Tā turklāt bija mana dzimšanas diena. Tai dienā es darbu beidzu ātrāk un ar pudeli konjaka es devos pie sava drauga uz apdrukas salonu. Tolaik viņiem piederēja pavisam nelielas un mājīgas telpas.

Kā es ierados un parādīju konjaka pudeli, draugs kļuva manāmi satraukts un beigās pat atzinās, ka par manu Dzimšanas dienu galīgi aizmirsis. Es noteicu, ka par dāvanu nevajag satraukties, jo man viss ir. Viņš tomēr izdomāja aizsteigties uz veikalu. Mērkaķa ātrumā viņš izdevās ārā, piesakot vien to, ka visticamāk jau klientu nebūšot. Ja būšot, tad man jāliek tiem gaidīt vai jāatraida.

Kā gadījās, kā ne – salonā ienāca kāds ļoti pieklājīga paskata kungs žaketē. Lai arī cik pieklājīgi viņš neizskatītos, kungs tomēr bija izteikti izmisis. Viņam vajagot 12 apdrukātus kreklus uz rītdienu. Neko sarežģītu nevajagot, tikai vienu burtu uz katra krekla. Kolēģi gribot apsveikt savu priekšnieku Dzimšanas dienā ar kopīgu uz krekliem veidotu uzrakstu: “The Best Boss”.

Lai arī cik ļoti izmisis viņš nebūtu, es tomēr centos paskaidrot, ka tik apjomīgu pasūtījumu tomēr pieņemt nevaru, jo salona īpašnieks ir izgājis. Turklāt tas ir tāpēc, ka arī man ir Dzimšanas diena, bet formalitātes saglabāšanas dēļ es to tomēr noklusēju. Jāteic, ka formāli ietērptais kungs ietiepās un noteica, ka tas noteikti aizņems augstākais stundu, ka salona īpašniekam tā noteikti nebūs problēma. Turklāt viņš noteica, ka šo to apdrukājis šeit jau iepriekš. Jūs droši vien jau nojaušat, ka kuriozs ar kārtridžu lāzerprinteriem jau tuvojas.

Kad draugs pēc pāris zvaniem tā arī neatbildēja, es padevos. Vieglā, iesilušā sirds degsmē es piekritu. Draugam taču tas nāks tikai par labu. Ieturētais kungs samaksāja skaidrā. Nekādu čeku es nedrukāju. Šajā brīdī es savā labestībā nenoturējos un piedāvāju šim kungam konjaka glāzi. Viņš tiešām izskatījās bezgala izmisis, lai arī cik ļoti turētos pretī savām emocijām. Nu, kas tad būs ar to lāzerprinteru kārtridžu? Vai tas iekritīs konjaka glāzē? Lasi tālāk!

Apbrīnojamā kārtā no konjaka viņš neatteicās. Zolīdais kungs turklāt sāka stāstīt par savu stresaino dienu un to, cik svarīgi viņam būtu šie apdrukātie t-krekli. Noslēpumainais kungs neatteicās arī no nākamās glāzes, pēc kuras viņš tik noslēpumains gan vairs nešķita.

Tad atnāca mans labākais draugs. Nodomādams, ka šis zolīdais kungs ir mans draugs, viņš steigšus steidzās iepazīties un saskandināt. Tikai tad arī uzzināju, ka kungu sauc Ronalds. Mans labākais draugs pasniedza sarūpēto dāvanu. Vai tie bija kārtridži lāzerprinteriem? Nē, dārgais draugs. Tiem vēl sekos savs uznāciens. Mans cīņu biedrs uzdāvināja vēl vienu konjaka pudeli, sakot, ka to lai es nesot mājās. Bet tā otra mums esot jāiztukšo sausa.

Neminstinādamies, mans draugs, kuru sauc Dāvis, ielēja vēl vienus 50 gramus. Acīmredzot Ronaldam mūsu kompānija bija iepatikusies, jo arī no šīs glāzes viņš neatteicās. Pēc 4. glāzītes Dāvim un 5. glāzītes Ronaldam, Dāvis beidzot uzzināja par Ronalda pasūtījumu. Kā tad tur bija? Ko īsti Ronalds pasūtīja? Vai tie bija kārtridži lāzerprinteriem? Arī šoreiz šauts ir greizi. Kārtridžiem vēl jāpagaida. Ronalds taču pasūtīja apdrukātus t-kreklus!

Dāvis ar šo svarīgo pienākumu negribēja kavēties ne mirkli, tāpēc ierosināja, ka t-kreklus varētu apdrukāt jau šovakar. Viņam mājās tāpat nav jāsteidzas, jo sieva šonedēļ ciemojas pie vecākiem. Man arī nekas nebija pretī uzkavēties. Es tāpat gribēju svinīgi pasēdēt, turklāt kāds lietderīgs darbiņš tikai paspilgtinās šī vakara nozīmīgumu.

Tad nu mēs ķērāmies pie lietas. Respektīvi, to galveno darīja Dāvis. Mēs ar Ronaldu tikai asistējām. Un tad sevi beidzot pieteica kārtridži lāzerprinteriem… Un atkal – respektīvi, izrādījās, ka viens no tiem bija tukšs. Uzdrukātais burts sanāca vairāk nekā blāvs. Tai 1,5 promiļu reibumā es pat aizdomājos, ka varbūt draugam ar biznesu galīgi nevedas, tāpēc pat nav pamanījis šo lāzerprintera kārtridža iztukšošanos. Bet es neņēmos šo jautājumu cilāt Ronalda klātbūtnē.

Lai nu kā, lāzerprintera kārtridžs bija jāmaina. Dāvis savā entuziasmā to izvēlējās darīt pats. Tur arī izveidojās tas galvenais kuriozs. Lāzerprintera kārtridžs atsprāga vaļā un neizlietotais toneris nejauši nonāca uz zolīdā Ronalda baltā krekla. Tiesa gan, ne tikai krekla, bet tika apslacīta arī piere un drusku vaigs.

Nabaga zolīdais kungs zilā lāzerprintera kārtridža dēļ izskatījās pamatīgi piekauts. Mēs visi, protams, smējāmies vēderu turēdami. Labi, ka Ronalds bija apdzirdīts ar smalko konjaku. Nekā citādi es nevarētu iedomāties, ka kāds t-kreklu apdrukas klients uz šādu atgadījumu varētu reaģēt tik pozitīvi. Kur nu vēl kungs tik smalkā žaketē!

Kārtridži lāzerprinteriem jāpērk labā kvalitātē, taču tik pat svarīgi ir zināt, kā tos nomainīt. Turklāt tas noteikti jādara pie skaidra prāta un apziņas. Tas pat mērkaķim skaidrs!

Lai arī Ronaldam pēc krekliem ieteicām labāk atnākt rīt, visi kopā klusībā secinājām, ka šādi atgadījumi prātīga, pieauguša cilvēka dzīvē bieži nenotiek. Un, starp citu, arī šādas sadraudzēšanās. Tagad uz sestdienu makšķerēšanas rītiem aicinām arī Ronaldu. Ak jā, viņa t-krekli izdevās lieliski. Nākamajā smagajā rītā Dāvim kārtridžu uzpildes salonā kartridzuuzpilde.lv ļoti operatīvi izsniedza jaunu kārtridžu lāzerprinteriem un svaigs kā gurķītis viņš to ļoti profesionāli ievietoja printerī.

Tik pat profesionāli viņš apdrukāja tumšzilos t-kreklus zeltainiem burtiem un kļuva par vēl vienu klientu bagātāks. Stāsta secinājums – ir tādi darbi, kurus ar Dzimšanas dienām apvienot nevar. Kārtridži lāzerprinteriem un ar to saistītā nomaiņa ir viens no tiem.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.