Kas notiek ar sludinājumiem?

sludinājumi dalder.lv

Laikā, kad portāla SS.lv uzvaras gājiens šķiet nebeidzams, par spīti vietnes sen novecojušajam dizainam un funkcionalitātei, lietotāji turpina akli maksāt augstās reklāmas cenas. Kāpēc aklās? Kā noskaidroju nesenajā pētījumā, meklējot izdevīgāku platformu sludinājumu ievietošanai, pie apvāršņa jauna vietne sola daudz pārāku pieredzi saviem lietotājiem par to, ko piedāvā pašlaik klasiskākais konkurents.

Modernākie interneta lietotāji jau sen atzīmē, ka pienācis laiks kam jaunam arī sludinājumu jomā, un nu šķiet vēlmes ir saklausītas. Jaunais portāls piedāvā visu to, kas zaļajam vectēvam vairs nav pa spēkam, sākot ar modernu dizainu, līdz pat daudzām iepriekš neredzētām funkcijām.

Kas lācītim vēderā?

Vietne dalder.lv izstrādāta, ņemot vērā mūsdienīgam interneta lietotājam aktuālās vajadzības, tajā pat laikā nepadarot mājaslapu ļoti sarežģītu – tieši pretēji! Tās lietošanas ērtuma noslēpums ir vienkāršā, intuitīvā meklēšana, kas, salīdzinot ar veco brāli, ir krietni vien pārāka. Tāpat iespējams aplūkot lokalizētus sludinājumu dēļus, tādējādi uzreiz atlasot katrai pilsētai vai novadam aktuālos.

Tieši tāpat turpat vietnē iespējams tiešā veidā sazināties ar pircēju vai pārdevēju, atvieglojot saziņas procesu, it īpaši tirgotājiem, kas veic plašu tirgošanos ar vietnes starpniecību, tas var būt izdevīgi. Ja jau kādu laiku plāno izvērst tirgošanos internetā, tad zini, ka šajā vietnē vari izvedot profilu, kas kalpos arī kā mājaslapa – tādējādi saņemsi pats savu mazo interneta veikalu pilnīgi bez maksas.

Ieviesta arī lietotāju reitinga sistēma, kas īpaši patiks, ja vēlies nodarboties ar tirgošanos ilgtermiņā. Portālā atsauksmi par noteiktu produktu vai pakalpojumu var atstāt katrs reģistrēts lietotājs. Nekādu anonīmo komentētāju! Kā zināms, atsauksmes ir uzticamības garants, kas vairo tirgotāja prestižu. Tā ir papildus reklāma, kas palīdz stiprināt tēlu.

Pat ja šobrīd neplāno neko ne pirkt, ne pārdot, vari aplūkot mājas lapas izdevīgos akciju un kuponu piedāvājumus, kas ļaus ietaupīt līdz pat 50 procentiem no dažādu preču un pakalpojumu sākotnējās cenas – šāda sistēma izdevīgākiem pirkumiem ir vēl neredzēta Latvijā! Turklāt mani pārsteidz tas, ka Dalder izdevies sevī apvienot kā sludinājumus, tā arī šo sfēru, kas ierasti izdalīta atsevišķās lapās.

Jāuzteic arī vislielākais uzlabojums pār zaļo vietni – krietni vien pārāka atlasīšanas un filtrēšanas sistēma, kas palīdzēs vien ar pāris klikšķiem un atslēgvārdiem atrast jebkuru preci vai pakalpojumu visā portālā.

Ar gaišu skatu nākotnē

Visi, kas kaut reiz izmantojuši SS.lv meklēšanas iespējas, varēs piekrist, ka šī funkcionalitāte novecojusi jau par vairākiem desmitiem gadu, un mūsdienās šāds neveikls un lietotājam nedraudzīgs risinājums nepavisam nav pieņemams.

Dalder nav jāsaskaras ar situāciju, kad nevaru ievietot sludinājumu atbilstošā kategorijā vai tā jāpaslēpj zem iedaļas ar neko neizsakošo nosaukumu “Citi”. Tas jau vien nozīmē, ka šādu sludinājumu visticamāk interesents tā arī neatradīs. Pircējs sludinājumu portālos parasti meklē ko ļoti konkrētu.

Un svarīgs ekonomiskais aspekts – šeit sludinājumus var ievietot bez maksas! Arī man acis bija platas to dzirdot. Te uzradies viens tirgotājs, kas izdomājis, ka par parastu sludinājumu var arī samaksu neprasīt, vēl papildus tev iedod savu mājaslapu un iespēju saņemt atsauksmes.

Bet mēs kā ēzeļu bars arvien spītīgi turamies pie tādām vecām vietnēm kā SS, kurā par to pašu tikai sliktākā izpildījumā vēl turklāt jāmaksā. Jāsāk noklīst no šī ganāmpulka, tad jau pārējie sekos, un rezultātā pāriesim uz jaunu, modernu sludinājumu portālu, kas reklāmu darīs izdevīgāku, pieejamāku un daudzpusīgāku.

Es par pārmaiņām!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.