IWC pulksteņu kolekcijas – 4 paaudzēs noslīpēta izcilība

Kad 1868. gadā Bostonas pulksteņmeistars Florentine Ariosto Šveicē dibināja pulksteņmeistaru firmu, viņš droši vien nespēja iedomāties, ka viņa pulksteņu kvalitāte būs tik nemainīgi perfekta, ka meistara radītais zīmols izies cauri 4 paaudzēm un 21. gadsimtā IWC laikrāži gozēsies pasaules labāko pulksteņu pārdošanas firmu katalogos un veikalos.

Teju 150 gadu garumā izauklētas vairākas izcilas, katra savā ziņā neatkārtojamas laikrāžu kolekcijas jeb, kā firmai labpatīk uzsvērt pašai, – pulksteņu ģimenes. Katrs šī zīmola mehānisms no robusta pulksteņa ikdienas lietošanai līdz pat profesionālam sporta laikrādim apvieno sevī augstas klases pulksteņmākslu, noslīpētu līdz vissīkākajai detaļai un atjautīgam dizaina risinājumam.

Vēlējos izpētīt, kur IWC pulksteņus varētu aplūkot Rīgā un kāds piedāvājums pieejams mūsu platuma grādos. Uzzināju, ka pastāv vietne, kurā iespējams pasūtīt jebkuru no IWC kolekcijas pulksteņiem – to atgādās no tālās Šveices līdz pat manām namdurvīm. Tiesa, tad gan jāvienojas ar šejienes pulksteņmeistariem, taču to patiešām ir iespējams noorganizēt.

IWC pulksteņu kolekcijas Chrono.lv katalogā

Online katalogs Chrono.lv ir ekskluzīvs virtuālais katalogs, kuram ir vairāk nekā 10 gadu pieredze juvelierizstrādājumu un Šveices pulksteņu pārdošanā. Chrono.lv piedāvā vairākus desmitus laikrāžu zīmolu gan sievietēm, gan vīriešiem, tai skaitā IWC pulksteņu kolekcijas

Šī  kolekcija nepārprotami domāta pārbaudītu vērtību piekritējiem un sava aroda profesionāļiem. Ir noteikti jāpiemin, ka visiem Chrono.lv pieejamajiem laikrāžiem ir izsniegts COSC sertifikāts, kā arī starptautiskas garantijas.

Ingenieur no šīs kolekcijas ir  dinamiski un ar vizuāli izsmalcinātu dizainu aprīkoti rokaspulksteņi. Inženieris Gerald Genta 1976. gadā šim pulkstenim izstrādāja sportiski modernu dizainu, kas  krietni apsteidza tā laika modes tendences. Šīs kolekcijas laikrāži joprojām ir viena no spēcīgākajām  IWC dizaina inovācijām. Tie ir arī ar ļoti augstu antimagnētisku noturību un ērti ikdienas lietošanā visiem  inženiera profesiju pārstāvjiem. Tiem ir platīna keramikas apvalks un mīkstā dzelzs, kas nodrošina augstas pakāpes  antimagnētismu.

Pulksteņi no Leonardo da Vinci kolekcijas runā ekstravagantas formas un izsmalcināta dizaina valodā. Tā atpazīšanas zīme ir uzkrītošs pusapaļš kronis.

Zīmols  Aquatimer četru paaudžu griezumā piedzīvojis visizcilāko progresu un dinamisku iešanu līdzi laikam un lietotāju prasību apmierināšanai.  1998.gadā tirgū tika laisti apgrozībā pulksteņi, kuri var izturēt ūdensspiedienu 2000 metru dziļumā. Šim dizainam tika dots nosaukums Ocean 2000. Deep One modelis rāda, cik dziļi ir ienirts. Aquatimer Chronograph laikrādim ir speciāls safīra stikls, kurš lielā dziļumā izgaismo ciparnīcu.

Portugieser viennozīmīgi  ir šīs   kolekcijas stila ikona, kurai piemīt ikonogrāfisks dizains.  Vieni no senākajiem un atpazīstamākajiem IWC pulksteņiem. Neviens cits IWC laikrādis neapvieno sevī tik daudz pulksteņmākslas meistarības detaļu un nianšu.

Ja ir nepieciešama sīkāka informācija vai konsultācijas, droši var zvanīt Chrono.lv speciālistiem pa tālruni +371 27711177 vai arī rakstīt e-pastu uz  info@chrono.lv.

Izvēloties laikrādi no IWC pulksteņu kolekcijas, tā lietotājs iegūs ne tikai paaudžu paaudzēs izlolotu, tehniski un vizuāli līdz pēdējai detaļai noslīpētu mehānismu. Tā būs arī  lieliska investīcija, kas gadu gaitā nezaudē savu vērtību.

IWC zīmola uzņēmums rūpējas ne tikai par izcilas kvalitātes laikrāžiem, bet arī finansiāli atbalsta nozīmīgas altruistiskas  idejas – piemēram, sadarbībā ar  Čārlza Darvina fondu rūpējas par Galapagu salu floras un faunas daudzveidības saglabāšanu.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.