Grezns rokas pulkstenis Džeimsa Bonda stilā – Baltic Watches katalogā

Rokas pulkstenis Džeimsa Bonda jeb Aģenta 007 leģendārajā filmā “The Thunderball” palīdzēja atrast 2 nozagtas atombumbas. Protams, realitātē ekskluzīvi rokaspulksteņi ne tuvu nav apveltīti ar tik fantastiskām īpašībām, taču tie garantē kvalitāti, stilu un apliecinājumu nēsātāja statusam sabiedrībā. Šis gaumīgi izvēlētais aksesuārs ir galvenā katra tā īpašnieka stila detaļa. Tā sniedz pārliecību, izstaro eleganci un ir uzticams draugs daudzu gadu garumā. Ne velti Džeimsa Bonda pulkstenim filmā tika piešķirta tik svarīga nozīme.

Ir daudz firmu, kas tos piedāvā klientiem un daudz ekskluzīvu laikrāžu zīmolu – Montblanc, Constantin, Vacheron, IWC, Zenith, Cartier, Rolex un citi.

Kā neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā un vai var iegādāties greznu, elegantu rokas pulksteni, neizejot no mājas vai biroja?

Baltic Watches virtuālais katalogs – elegances un luksusa piekritējiem

Baltic Watches online katalogs darbojas jau vairāk kā desmit gadus un tam ir vērā ņemama pieredze un profesionāla attieksme gan pret klientiem, gan pret laikrāžiem. Grezns rokas pulkstenis, ja tas iegādāts Baltic Watches online veikalā, neliks vilties tā nēsātājam un vienlaicīgi būs lieliska dāvana gan svētkos, gan ikdienā.

Vacheron Constantin kolekcija viennozīmīgi domāta īstenu vērtību cienītājiem. Zenith laikrādis uz rokas būs lieliska investīcija, kas gadu desmitiem precīzi veiks savas funkcijas. Hublot laikrādis būs apliecinājums paaudzēs izlolotam, vizuāli un tehniski līdz pēdējai detaļai noslīpētam meistardarbam.

Kur veikt profesionālu apkopi luksusa laikrādim?

Rokas pulksteņi mēdz arī pārstāt tikšķēt. Ekskluzīviem laikrāžiem reizēm ir nepieciešama tehniskā apkope, jo tajos ir iestrādāti sarežģīti mehānismi un augstas raudzes detaļas, kurām nepieciešama mikropulēšana. Baltic Watces rūpējas par saviem klientiem un ir vērsti uz sadarbību ilgtermiņā. Īpaši izveidotā pulksteņu remontdarbnīcā augsti profesionāli meistari parūpēsies par laikrāža tehnisko apkopi. Galvenajam pulksteņmeistaram ir Šveices manufaktūru izsniegti sertifikāti, kas vienlaicīgi ļauj labot mehānismus tepat Rīgā, kā arī pasūtīt oriģinālas pulksteņu detaļas taisnā ceļā no ražotājiem Šveicē. Tā ir pulksteņu labošana tepat Rīgā ar Šveices līmeņa servisu.

Rakstot firmas speciālistiem uz e-pastu info@balticwatches.com vai arī pa tālruni +371 206 777 11, iespējams uzzināt visu interesējošo informāciju un detaļas gan par laikrāžu zīmoliem, gan to priekšrocībām, gan iegādes iespējām, kā arī to apkopi ikdienā vai pat mazliet apnikuša pulksteņa maiņu pret kādu citu iekārotu modeli.

Katrā vīrietī snauž Džeimss Bonds…

Superaģenta Džeimsa Bonda radītājs – rakstnieks un žurnālists Ians Flemings bija pārliecināts, ka džentlmeņa auru ap vīrieti rada ne tikai nevainojams apģērbs un efektīgi gadžeti, bet arī viņa rokas pulkstenis. Katrā vīrietī snauž Džeimss Bonds. Pamodināt viņu var vienkārši, ja ir vēlēšanās. Nopērkot greznu rokas pulksteni!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.