G. Vīksnas arhitektu birojs – ar pieredzi un uzticēšanos

G. Vīksnas arhitektu birojs

Arhitekti ir spējīgi saredzēt, sajust un iztēloties lietu kopumu, skatīties nākotnē, noslēpt trūkumus. Patiesībā mākslas radīšana ir tikai maza daļa no arhitektu uzdevumiem, sarežģītākais ir rezultātu padarīt funkcionālu un lietotājam ērtu. Arhitekta pakalpojums būtībā nozīmē pasūtītāja ideju, vīziju un domas novirzīt un realizēt ēkas vai iestādes būvniecībā.

Gundars Vīksna, kas Latvijas arhitektu pasaulē ir ļoti zināma persona un viena no vecākajiem arhitektu biroja vadītājiem, atzīmē, ka par arhitektu nevar kļūt – cilvēki ar šīm dotībām piedzimst, jo arhitekta profesija ir ārkārtīgi īpaša un unikāla.

Pieredzējušais arhitekts savus nospiedumus Latvijas kultūrā jau atstāj jau vairāk kā 30 gadus un G. Vīksnas arhitektu birojs viennozīmīgi ir vieta, kur iespējams piepildīt savus sapņus un vīzijas.Arī mūsu ģimenes Pierīgas māju projektēja tieši šis arhitektu birojs. Šī procesa gaitā uzzināju vairāk ne vien par izraudzīto biroju, bet arī par arhitektūru, projektēšanu un arhitektu darba specifiku. Par to arī pastāstīšu turpinājumā.

Gundara Vīksnas arhitektu birojs

Arhitekts ir pārliecināts, ka vienmēr būs kāds, kas procesu virza, kāds, kas nosaka tendences un kāds, kas sekos šai attīstībai un tendencēm, interpretējot tās savā stilā un mēģinot pievienot savu raksturu un pārliecību. Protams, būt par līderi un “bara vadoni” tik sarežģītā nozarē un salīdzinoši mazā Latvijas tirgū, ir liels izaicinājums un par tādiem kļūst tikai neliela daļa.

Lielais vairums radošo cilvēku pasaulē ir tie otrie – sekotāji, kas pielāgo savas idejas jau redzētajam. Kopā ar arhitektu biroju iespējams īstenot jau pārbaudītas vērtības, realizēt jaunās skaņās un krāsās jau esošus projektus, gan kopīgi tiekties pēc pilnīgi jaunu vīziju materializēšanas.

“Es visu mūžu esmu centies darīt lietas, cik labi vien spēju, būt, ja nu ne sekotāju pirmajās rindās, tad vismaz nebūt pēdējais, un tad nevar neielikt visu savu emociju gammu katrā savā darbā. Jo tālāk rit mans darba mūžs, jo vairāk mīlestības esmu iemācījies savos darbos ielikt,” par savu izsakās arhitekts Gundars Vīksna.

Uzticamākais un profesionālākais arhitektu birojs Latvijā

To, ka arhitektu birojam var uzticēties, apliecina fakts, ka birojam ir jau 24 gadu pieredze, vairāk kā 1000 realizētie projekti un apmierinātie klienti. G. Vīksnas arhitektu biroja Dīķu ielā 11, Liepājā un Nometņu ielā 46A, Rīgā, ieklausās savu klientu vēlmēs un rada nākotni. Kā kliente jutos īpaši pateicīga un priecīga par projektu realizāciju termiņā un noteiktajā budžetā, kas nereti ir problēma, jo sākoties domu lidojumam viegli iespējams aizrauties.

Rezultāts ir ērta ēkas funkcija, kas paredzēta plašam vai šauram lietotāju skaitam un visiem atpazīstami ēkas skati un funkcionāli precīzi izstrādāts projekts. Sākotnēji tas ir skicēs un attēlos, pēc tam izdrukātās fotogrāfijās un finālā jau kā ainavas sastāvdaļa.

Objektīvais subjektīvajā

Arhitektūru sadala divās daļās: viena ir pilnībā subjektīva- patīk, vai nepatīk, savukārt, otra daļa ir objektīvā – funkcionālais risinājums un ēkas piemērotība ikdienas lietošanai. G. Vīksnas arhitektu biroja pievienotā vērtība ir spēks un varēšana apvienot abas daļas. Zvanot 634 24 067 iespējams par to pārliecināties!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.