Ekskluzīvu pulksteņu darbnīca Šveices līmenī

Nesen mīļākais rokas pulkstenis pārstāja tikšķēt, tāpēc bija nepieciešama ekskluzīvu pulksteņu darbnīca – minūtes skaitīt pārtrauca no vectēva mantojumā atstātais Rolex. Luksusa pulkstenis ir aksesuārs, kas, pieskaņots pie apģērba, neatkarīgi no tā nēsātāja dzimuma, iemieso veiksmi un pārticību. Manā gadījumā tam piemīt arī sentimentāla vērtība – tāpēc atstāt to bez remonta būtu vislielākā necieņas izrādīšana vectēva piemiņai.

Rolex ir neuzkrītošs, bet izsmalcināts un elegants akcents ikdienā – kad tas ir ar mani, ne vien jūtos kā noteicēja pār savu laiku, bet arī atceros, cik ļoti vectēvs mīlēja mūs, savas mazmeitiņas. Prātā nāk visi tie sirsnīgie vakari, kad pirms gulētiešanas viņš ļāva mums izvēlēties kādu vēsturisku momentu, par kuru vēlējāmies uzzināt vairāk, un tad sākās stāstījums. Viņam piemita stāstnieka talants.

Bez rokas pulksteņa izejot no mājas, jūtos tā, it kā kaut kas pietrūktu un nejūtos līdz galam saposusies. Tas turklāt arī kļuvis par daļu no manas identitātes – redzamā veidā līdzi nēsāju ģimenes piemiņas lietu, kas ļauj izjust piederību pie manas ģimenes ciltskoka. Tieši tas, manuprāt, ir viens no fascinējošiem aspektiem šāda līmeņa pulksteņos – tie ir tik augstvērtīgi, ka saglabājas desmitiem gadu.

Arī es ceru kādu dienu to nodot tālāk saviem bērniem – ja Dievs dos ( : Bet līdz ar to noteikti pastāstīšu viņiem vairāk par vectēvu, kā arī pārņemšu mūsu ģimenē izveidoto tradīciju par vakara pasakām, stāstiem iz dzīves vai vēstures.

Kur labo ekskluzīvus pulksteņus?

Un tomēr, kad tas mirklis pienāca un pulkstenis savu uzdevumu vairs nepildīja, nezināju, kur griezties. Pulkstenis no Šveices – pats labākais. Bet vai tiešām jābrauc uz turieni? Meklēju cītīgi, un kā jau tas parasti notiek – kas meklē, tas atrod. Tā nu uzgāju profesionālu pulksteņu darbnīcu tepat Rīgā – Vecrīgā, Jāņa ielā 3.

Ekskluzīvos laikrāžus var salabot tieši tur, balticwatches.com darbnīcā, kas specializējusies (kā reiz) Šveices pulksteņos – tie pasaulē pazīstami kā uzticamākie un precīzākie. Katrs oriģinālais Šveices pulkstenis ir unikāls – to apliecina autentiskuma sertifikāts un ražotāja garantija. Tāpēc ir nepieciešams profesionālākais un uzticamākais pulksteņu meistars, jo pulksteņu remonts ir vitāli nozīmīga servisa sastāvdaļa. Balticwatches.com meistardarbnīcā atrodas tieši šādi profesionāļi.

Labošanā nogādājot Rolex, kas ir mana mīļākā rotaslieta sevišķi jau sentimentālā aspekta dēļ, līdzi paņēmu arī citus laikrāžus, kas pārstājuši darboties – jāteic, ka man tādu bija veseli trīs. Tā kā sevi pieskaitu pie pulksteņu cienītājiem, man ir zināma pašas kolekcija. Balticwatches.com piedāvā remontēt ne vien ekskluzīvu, bet jebkuru rokas pulksteni – viss serviss pieejams vienuviet. Šeit arī iespējams iegādāties jaunu Šveices pulksteni vai pārdot/apmainīt esošo.

Pulksteņu darbnīcas pakalpojumi

Ekskluzīvu pulksteņu darbnīca, ko pārstāv baticwatches.com Latvijā ir unikāla vieta. Šajā pulksteņu darbnīcā ir iekārtota ķīmiskā laboratorija īpaši sterilos apstākļos veicamām manipulācijām, lai varētu veikt mikroputekļu likvidēšanu, tīrīšanu un pulēšanu. Kopējais Šveices pulksteņu remonta piedāvāto pakalpojumu spektrs ir visplašākajā diapozonā, jo klientiem tiek piedāvāti sekojoši pakalpojumi:

  • Barošanas elementu nomaiņa
  • Vispārēja diagnostika
  • Tīrīšana ar ultraskaņas iekārtu
  • Hermētiskuma un ūdensizturības pārbaude
  • Korpusa restaurācija
  • Jauna stikliņa uzstādīšana
  • Detaļu pasūtīšana un izgatavošana
  • Iekšējo mehānismu, turbijona, hronogrāfa, minūšu repetīra, mūžīgā kalendāra un citu daļu remonts.

Rūpes par klientu pulksteņiem uzņemas izcila un profesionāla meistaru komanda, kas izceļas ar sevišķu rūpību un pedantismu savā darbā. Galvenais BalticWatches pulksteņu darbnīcas speciālists ir Ervīns Undelis, kas pulksteņu pasaulē ir ļoti zināms vārds un komentārus neprasa.

Meistaram ir Šveices rūpnīcu Maurice Lacroix un Raymond Weil izsniegti sertifikāti, kas nodrošina iespēju veikt šo zīmolu pulksteņu garantijas apkalpošanu Rīgā, izmantojot akreditētu Šveices aprīkojumu, kā arī ļauj pasūtīt oriģinālās detaļas tieši no ražotāja. Tāpat aprīkojumā ietilpst Elma, Greiner un Witschi

Izvēloties kvalitatīvāko rokas pulksteni, jāpievērš uzmanība COSC sertifikātam (Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres), ko izsniedz Oficiālais Šveices Hronometru Pārbaudes Institūts. Tas ir papildus garantija, jo katrs laikrādis, kuram šis sertifikāts piešķirts, izgājis vairāk kā divu nedēļu ilgu pārbaudi institūtā, kur pārbaudes ietvaros laikrādis ir pakļauts dažādiem faktoriem dažādos stāvokļos.

Izcilie pulksteņu meistari no balticwatches.com pulksteņu darbnīcas pārzina visas jaunākās tehnoloģijas un novitātes, lai spētu nodrošināt labāko servisu. Sevišķi, ja remonts nepieciešams dārgam un ekskluzīvam rokas pulkstenim, noteikti ieteicams izvēlēties atbilstošu pulksteņu darbnīcu.

Šveices ražojums – droša izvēle profesionāļiem

Pulksteņu gatavošanā tiek izmantoti izturīgākie un kvalitatīvākie materiāli, savukārt rotājumi ir autentiski dārgakmeņi nevis kristāli. Pulksteņi ir uzticami un izturīgi, rādot precīzu laiku desmitiem gadu vai pat ilgāk, ar pavisam minimāliem apkopes darbiem laika gaitā.

Nereti luksusa pulkstenis var kļūt par mantojumu vairākās paaudzēs – tieši tā, kā tas noticis manā gadījumā. Uz to paskatoties, arvien atminos vectēva stāstu par iepazīšanos ar vecmammu – kā izrādās, omīte visā ciematā bijusi izslavētā kā gudrākā un kārtīgākā meitene, viens labs vārds par viņu no mātes puses, un nākamajā deju vakarā uz deju uzlūdza tieši viņu, sadejojās un pārliecinājās, ka tiešām ar tādu sievieti vīrietim ir paveicies.

Pie pulksteņa tēmas atgriežoties, tiem, kuriem aktuāls ir investīciju jautājums, iespējams, luksusa pulksteņu tirgus var pavērt durvis uz iespējamu peļņu. To kvalitāte nemainās un vērtība saglabājas – patiesībā tā pat pieaug. Jo vecāks pulkstenis, jo tas kļūst vērtīgāks, īpaši kolekcionāriem. Saka, ka naudas vērtība samazinās laikam ejot, tāpēc uzkrāt citkārt nav pat izdevīgi. Labāk ieguldīt taustāmās lietās – un kāpēc ne pulksteņos?

Arī tas ir iemesls, kāpēc pulksteņu remonts pie sertificēta speciālista ir tik svarīgs, jo jābūt drošam, ka rokas pulkstenis tiks pienācīgi aprūpēts. Lai nodrošinātu to, ka pulkstenis vienmēr rādīs pareizi, tā apkope un remonts jāuztic profesionālākajai pulksteņu darbnīcai. Es savu pulksteņu darbnīcu esmu atradusi Balticwatches.com telpās Vecrīgā, Jāņa ielā 3 – ja jānosauc labākie, tad tie noteikti ir viņi. Tā ir mazā Šveice Latvijā.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.