Drakulas injekcija jeb plazmoliftings salonā Nofrete

plazmoliftings Rīga

Ne vien plazmoliftings var atjaunot sejas ādu novecošanās gadījumā, bet arī palīdz ārstēt aknes atstātās rētas. Šī procedūra sola mūžīgo jaunību, mirdzošu skaistumu un sejas starojumu jebkurā vecumā. Tā kā sejas āda ir kā vizītkarte un tās stāvoklis būtiski ietekmē pašapziņu, meklēju veidus, kā to dziedēt. Ieskatoties spogulī, vienmēr apstājos pie aknes atstātajām rētām, kuras var būt problēma ne vien pusaudžu, bet arī pieaugušā vecumā – ļoti vēlējos, lai tās pazustu.

Konsultējoties ar dermatologu, uzzināju par plazmoliftingu un pieteicos šīs procedūras kursam salonā Nofrete. Pateicoties tam, mana āda tika atjaunota un atstātās rētiņas likvidētas. Tā kā esmu atradusi līdzekli, kas tiešām palīdz un var uzlabot sejas ādas stāvokli, nolēmu par to pastāstīt arī blogā, lai palīdzētu citiem, kuri arī saskārušies ar līdzīgu problēmu.

Plazmoliftings atjauno ādas dabīgos atjaunošanās procesus un uzlabo tās stāvokli, ļaujot saglabāt jaunību nedaudz ilgāk. Plazmoliftings Rīga, Salonā Nofrete ar pieredzējušiem speciālistiem palīdz sasniegt skaistas un līdzenas sejas ādas rezultātu, novēršot ādas mikrotraumas, kas radušās aknes dziedniecības procesā, kā arī likvidē krunciņas.

Plazmoliftinga funkcija jeb noderīgs palīgs ārstniecībā

Plazmoliftings ir dabīga procedūra un neveido nekādas blaknes, kas mēdz rasties no ķīmiski veidotiem līdzekļiem. Kā īsti darbojas plazmoliftings? Tā pamatā ir asins apstrāde. Ar šo metodi no klienta asinīm tiek izdalīta autologā plazma, kas darbojas gluži kā jaunības eliksīrs, kas normalizē ādas elpošanu un atjauno mitruma līmeni tajā, stimulē starpšūnu vielu veidošanos.

Plazmoliftings atjauno ādas aizsargspējas pret apkārtējiem kaitīgiem faktoriem, paātrina dzīšanas procesu un atjauno bojātos audus. Ir vairāki gadījumi, kad ieteicams izmantot plazmoliftinga procedūru:

 • Hrononovecošanās jeb ādas novecošanās laika gaitā;
 • Fotonovecošanās, kas saistās ar saules atstātiem nospiedumiem;
 • Aknes un postaknes gadījumā, kas atstāj rētas ne tikai pusaudžu vecumā;
 • Ikdienas nomocītai ādai, kā arī jutīgas ādas gadījumā;
 • Lielisks palīgs dermatoloģisku saslimšanu gadījumos;
 • Un arī celulīta gadījumā, kas nomāc daudzas mūsdienu sievietes.

Manāmi plazmoliftinga rezultāti

Starp ieguvumiem minami:

 • Uzlabota imūnsistēmas darbība, kas saistās ar ādu;
 • Sejas krāsas uzlabošana un tumšo loku novēršana, kas ir lielas rūpes plašai sabiedrības daļai;
 • Novērš ādas mikrotraumiņas, kas var būt nieze vai sausās ādas lobīšanās;
 • Novērš blakusparādības no slimību ārstēšanas, kā piemēram, aknes;
 • Izlīdzina krunciņas, kas rodas dabīgi, veidojot dažādas mīmikas ikdienā un arī ierobežo novecošanas procesu.

Ikdienas veiksmes noslēpums, manuprāt, ir pārliecība par sevi, un sakopta, gluda un tīra sejas āda ir vizuāli spēcīgs veids, kā parādīt sevi no labākās puses. Es jūtos esam savā ādā, kad ieskatoties spogulī secinu, ka man patīk tas, ko redzu. Tikai tā iespējams būt mierā ar sevi. Akne, novecošanās un rētas uz sejas rada zināmu trauksmes sajūtu. Taču ar to nevajag samierināties.

Tāpēc esmu ļoti pateicīga Nofrete salonam, kurā veiktā plazmoliftiga procedūra palīdzēja atbrīvoties ne vien no aknes rētu radītajiem ādas bojājumiem, bet arī sirdssāpēm, kas rodas, kad vizuālais tēls nesaskan ar iekšējo pārliecību. Šī procedūra ļāva atgūt apziņu, ka esmu pievilcīga sieviete un ka iespējams mainīt un uzlabot ādas stāvokli.

Svarīgi zināt pirms procedūras veikšanas

Ir būtiski iepazīties ar visiem procedūras aspektiem un arī iespējamiem riskiem. Ne visos dzīves posmos var izmantot šo injekciju. Būtiski likt aiz auss, ka grūtniecības un laktācijas periodā nav iespējams veikt procedūru. Arī onkoloģijas, akūtas infekcijas vai arī jebkādas asins saindēšanās gadījumā procedūra ir jāatceļ.

Kur es veicu plazmoliftingu?

Lai gan viss nezināmais nedaudz baida sabiedrību, tomēr ir vērts izmēģināt jaunas procedūras. Varu rekomendēt Nofrete salonu Rīgā, Melngaiļa ielā 5. Tā kā esmu iepazinusies ar plazmoliftiga priekšrocībām un baudījusi procedūras augļus, vēlos iedrošināt griezties šajā salonā pēc konsultācijas. Attiecīgie speciālisti noteikti varēs palīdzēt, būs iespējams vienoties par terapiju un uzsākt ādas ārstēšanas kursu. Plazmoliftings ir dabīga procedūra un neizraisa alerģiskas reakcijas.

Jebkura jautājuma gadījumā var izmantot e-pastu : nofrete@nofrete.lv vai arī zvanīt 26827243 / 67812778. Uz tikšanos skaistuma oāzē Rīgas centrā!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.