Dermatologs pilsētās – pilnvērtīga aprūpe ārpus Rīgas

Dermatologs pilsētās

Ādas stāvoklis patiesībā ne tikai atspoguļo mūsu veselības stāvokli, bet parasti arī nosaka to, kā cilvēks jūtas emocionāli. Ātri atrisināmas ādas saslimšanas, piemēram, kārpas var radīt neērtības sajūtu un pat pazemināt pašvērtējumu. Bieži vien tieši Rīga ir vieta, kur pieejama labākā aprūpe un speciālisti.Bet ko darīt cilvēkiem reģionos? Kompetenti speciālisti var palīdzēt pārvarēt emocionālo diskomfortu, jo labākie Rīgas dermatologi dodas izbraukuma vizītēs arī ārpus galvaspilsētas.

Dermatologs reģionos

Patiesībā arī citās lielākajās pilsētās arī ir pieejama augstākā līmeņa dermatoloģijas aprūpe. Ne tikai Rīgai tuvākās pilsētas kā Jūrmala, bet arī attālākos reģionos visos Latvijas novados ikviens var saņemt augstākās raudzes speciālista padomu un aprūpi. Prof. J. Ķīša dermatoloģijas klīnika, kas ir līdere savā nozarē, regulāri veic izbraukuma vizītes uz Latvijas reģionu pilsētām.

Es, piemēram, esmu ventspilniece. Un arī savā pilsētā esmu atradusi vietu, kur saņemt labākās konsultācijas pie atzīta dermatologa, kura kompetencei varu uzticēties. Kā noskaidroju, prof. J. Ķīša dermatoloģijas klīnika, kas ir līdere savā nozarē, regulāri veic izbraukuma vizītes uz Latvijas reģionu pilsētām. Viņi dodas ne vien uz Ventspili, bet visiem Latvijas novadiem.

Āda ir lielākais cilvēka orgāns, kas ir vitāli nozīmīgs, jo atbild par termoregulāciju, pasargā no traumām un atspoguļo kopējo veselības stāvokli. Savlaicīga vizīte pie dermatologa ļaus ieekonomēt līdzekļus un ārstēšanai nepieciešamo laiku. Daugavpils, Rēzekne, Preiļi, Gulbene un Madona ir tikai neliela daļa no pilsētām, kurās izbraukumā vizītēs ikviens pacients var saņemt palīdzību un padomu.

Unikāli ādas ārstēšanas speciālisti arī Kurzemē

Dr. Ķīša dermatoloģijas klīniku raksturo nemitīga attīstība, pieredzes apmaiņa, konfidencialitāte un augstākā līmeņa ārstniecības pakalpojumi. Tāpēc arī dermatologs pilsētās Kurzemē – Liepāja, Ventspils un Talsi ir tuvākais satikšanās punkts ar speciālistiem.

Prof. Jānis Ķīsis ir viens no zināmākajiem dermatovenerologiem Latvijā. Profesors darbojas Latvijas dermatovenerologu asociācijā, Baltijas dermatovenerologu asociācijā, Latvijas Flebologu un Latvijas dermoskopijas asociācijā, Eiropas dermatoloģijas un veneroloģijas Akadēmijā un Amerikas Dermatoloģijas Akadēmijā, kur aktīvi darbojas un ieņem valdes locekļa statusu.

Dr. Ķīša profesionalitāti apliecina statistika- 35 darba gadi un vairāk kā 30 000 apmierinātu pacientu! Un arī es esmu to vidū ( :

Prof. Jāņa Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnikā redz pacientu kopumā!

Ādas saslimšanu sekas visbiežāk rodas stresa, nesabalansēta, nepilnvērtīga uztura un mazkustības ietekmē, kamēr daļa cilvēku cieš no iedzimtām saslimšanām vai vīrusu infekcijām.

Madona, Cēsis, Aizkraukle vai Sigulda – arī Vidzemes pilsētās dermatologs iedzīvotājiem ir pieejams. Dermatologa sniegts padoms un ārstēšanās norādījumi var būtiski atvieglot ikdienu gan iedzimtām, gan pašlaik esošām slimībām.

Piesakies vizītei uzreiz, ietaupot laiku un līdzekļus!

Pieteikties vizītei var dermatologs.com mājaslapā, kā arī zvanot 28699111. Prof. Ķīsis izbraukuma konsultācijas sniedz Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē, Gulbenē, Preiļos, Madonā, Talsos, Liepājā, Ventspilī, Siguldā, Cēsīs un Aizkrauklē. Izmantojiet iespēju apmeklēt kvalificētu un progresīvu dermatologu tuvāk mājām.

Labi gan, ka šodien labākie dermatologi arī mums, ārpus galvaspilsētas dzīvojošajiem, ir tik viegli pieejami un aizsniedzami. Arī citiem, kas meklē augsti kvalificētu ārstu, rekomendēju izvēlēties šo klīniku, kas specializējusies tieši ādas slimību ārstēšanā.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.