Darbs un vakances Jēkabpilī – iespēja uzsākt savu interneta biznesu

vakances Jēkabpilī

Dalder.lv ir jauna e-komercijas platforma, kas piedāvā ievietot klasiskos sludinājumus un pilnībā transformē tādas nozīmīgas interneta mārketinga kategorijas kā reklāmas izvietošana, lokalizācija, apstrāde, efektivitāte un sasniedzamība. Inovāciju ziņā dalder.lv izceļas ne vien Latvijas, bet visas pasaules mērogā.

Nepārspēta un sevišķi niansēta lokalizācija ir Latvijas, t.sk. Jēkabpils, iedzīvotāju lielākais ieguvums. Lietotājiem gan atrast, gan izvietot sludinājumus, piemēram, vakances Jēkabpilī , ir ļoti ērti un vienkārši, turklāt dalder.lv funkcionalitāte paredz, ka vakanci var arī papildus reklamēt. Jēkabilī dzīvo mani radinieki, māsīcas, krusttēvs un vecvecāki. Apspriežot darba tēmu pie pusdienu galda, noskaidroju, ka vakances Jēkabpilī mani gados jaunākie radinieki meklē tieši dalder.lv.

Tad nu par to sanāca diskusija – kā var mainīties sludinājumu izvietošanas un meklēšanas nākotne un kā iespējams uzsākt savu tiešsaistes biznesu. Dalder.lv sevišķi pievilcīga platforma ir jaunajiem uzņēmējiem – ne vien šajā portālā var bez maksas ievietot sludinājumus, publicēt, piemēram, vakances Jēkabpilī, aicinot kolektīvam pievienoties jaunus darbiniekus, bet arī par velti tiek uztaisīta mājas lapa, kurā pastāstīt par savu uzņēmumu. Papildus tam – vēl tiek izveidota atsauksmju iedaļa.

Ikviens lietotājs sludinājumus var ievietot manuāli un automatizēti ar XML failiem. Informāciju var ievietot bez maksas vai ar maksas reklāmas iespējām un tas ļauj izmēģināt inovācijas ne tikai Latvijas, bet arī pasaules līmenī. Turklāt tādas funkcijas kā akciju rīkošana vai pakalpojuma piedāvāšana dāvanas veidā izmaksā vien 10% no ierastajiem izdevumiem par šādu reklāmu.

Kas ir galvenās dalder.lv priekšrocības? Lietotājs ne tikai var ievietot bezmaksas sludinājumus, bet ar ievietoto informāciju var veikt dažādas maksas mārketinga aktivitātes: dot citiem lietotājiem digitālus kuponus, īstermiņa atlaides, pārdot savus pakalpojumus vai preces kā dāvanas, kā arī veidot akcijas pēc kolektīvās iepirkšanās principiem. Tie ir efektīvi mārketinga rīki, kas būtiski var uzlabot pārdošanas apjomus un palīdzēt iegūt atpazīstamību.

Dalder.lv svarīgākās atšķirības

Kā strādā platformas biznesa modelis

Uz konkurentu fona dalder.lv izceļ platformas uzbūve un līdz ar to arī tās biznesa modelis. Pašlaik lielākā daļa sludinājumu segmenta tirgus spēlētāju paredz maksu par informācijas ievietošanu, savukārt, dalder.lv pauž uzskatu, ka informācijai jābūt bez maksas jebkuros apstākļos.

Katram Jēkabpils uzņēmumam sava mājas lapa

Turpmāk ikviens, pat mazākais, Jēkabpils uzņēmējs var izveidot savu bezmaksas lapu, izmantojot dalder.lv sniegtās iespējas. Parasti tieši budžets ir tas, kas kavē pašu lapu veidošanu, tāpēc dalderlv – tā ir lieliska iespēja veidot pašam savu mājas lapu! Arī uzsākot uzņēmējdarbību, piemēram, sludinājumu vakances Jēkabpilī var ievietot bez maksas. Tāpat par velti var izvietot atbilstošā kategorijā savu piedāvāto preču un pakalpojumu sludinājumus.

Informācijas kvalitāte un ilgtspēja

Lai spētu nodrošināt to, ka saturs ir kvalitatīvs un, piemēram, vakances Jēkabpils sadaļā aktuālas, jaunās platformas attīstītāji nodrošinās moderatoru atbalstu, gan veicot nepieciešamos uzlabojumus, gan pārbaudot informāciju. Sludinājumus varēs iztulkot 3 valodās, kas palīdzēs sasniegt vēl plašāku auditoriju.

Lai spētu nodrošināt to, ka saturs ir kvalitatīvs un, piemēram, iedaļa vakances Jēkabpilī aktuālas, jaunās platformas attīstītāji nodrošina moderatoru atbalstu, gan veicot nepieciešamos uzlabojumus, gan pārbaudot informāciju. Sludinājumus var automātiski iztulkot 3 valodās, kas palīdz sasniegt vēl plašāku auditoriju.

Mārketinga speciālistu ieguvums ir iespēja saglabāt visas mārketinga aktivitātes, kas ir vērstas uz pārdošanas veicināšanu, kamēr pakalpojums vai produkts netiek izdzēsts no portāla.

Informācijas apjoms

Dalder.lv piedāvā apjomīgas informācijas filtrēšanas iespējas, kas ir ļoti būtiska dalder.lv inovācija. Piemēram, ir iespēja saglabāt izvēlētos filtrus, kā arī iespējams pieteikties paziņojuma saņemšanai, kad portālā ir ievietota jauna informācija, kas atbilst šiem uzstādījumiem, piemēram, par nepieciešamo vakanci Jēkabpilī! Pateicoties tam, iespējams nepalaist garām jaunumus un laicīgi uzzināt par aktuālajiem darba piedāvājumiem pilsētā sev vēlamajā amata kategorijā.

Kā dalder.lv izmanto manējie?

Kopumā dalder.lv es raksturotu kā novadu iedzīvotājiem draudzīgu un pārskatāmu e-vidi reklāmai. Tas sniedz iespēju izpausties arī visiem tiem, kuri var sniegt pakalpojumus kā pašnodarbinātie.

Piemēram, krusttēvs vairākus gadus nodzīvoja Vācijā, tāpēc ļoti labi apguva valodu. Viņš brīvā laikā var piedāvāt privātstundas citiem mācītiesgribētājiem – un labi, ka ir platforma, kurā bez liekiem izdevumiem var publicēt savu piedāvājumu, turklāt neraizējoties par to, ka pēc mēneša tas atkal jāatjauno (maksimālais termiņš aktīvam sludinājumam ir līdz 1 gadam).

Māsīca, savukārt, ir liela adītāja – pateicoties dalder, izdevās sapulcināt nelielu meiteņu grupiņu, kas reizi nedēļā apgūst adītprasmi. Kāpēc gan ne? Varbūt tieši sperot mazos solīšus, kādreiz izdodas arī radīt ko lielāku. Dalder.lv var kļūt par labu atspēriena punktu!

Arī situācijā, ja neplānotu iemeslu dēļ nākas palikt bez darba un saņemt bezdarbnieka statusu, iespējams strādāt kā pašnodarbinātajam papildus, ja vien ieņēmumi nepārsniedz 430 EUR. Meklējot jaunu darbavietu tikām var atvērt dalder.lv – iespējams, tādā veidā hobijs var pārtapt biznesa idejā.

Tieši kad tika samazinātas štata vietas, arī krusttēvs palika bez darba – bet neko, meklēja citas iespējas, kur piepelnīties. Kad atrada vēlāk jaunu darbu, izrādījās, ka to varēja apvienot ar valodas pasniegšanu brīvajā laikā. Tā nu viņš rezultātā bija tikai ieguvējs. Un kas zina – varbūt vēlāk krusttēvs un māsīca paši varēs ievietot vakances Jēkabpilī un piedāvāt citiem jaunas darba vietas – viens valodu, otrs – mājturības centrā.

Manējie Jēkabpilī iedvesmoja – lūk, beidzot kāda vietne, kur sniegt lietotājiem brīvu vaļu izpausties. Ja nodokļu smagums ar uzņēmējdarbību nereti nodarboties kavē, tad dalder.lv tieši pretēji – iedrošina, palīdz, pastutē! Kāpēc neizmantot iespēju? Kādas zināšanas vai pakalpojumus citiem varētu piedāvāt Tu?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.