Kāpēc sludinājumi dalder.lv ir labāki par citiem

dalder lv

Vai reklāmu un sludinājumu portālu nākotne aprobežojas ar šobrīd zināmākajām un populārākajām vietnēm? Vai vienmēr sludinājumi maksās naudu? Man gribas domāt, ka ne. Arī šajā sfērā aiz horizonta parādījies portāls, kas apliecina, ka iespējams citādāk. Sludinājumus dalder.lv iespējams publicēt bez maksas laika periodā līdz pat gadam. Turklāt arī citas produkta reklamēšanas opcijas kā dāvanu piešķiršana un akciju rīkošana pieejamas pat līdz 90% lētāk kā ierasti.

Ir viena tāda laba un sena krievu multfilma. Sižeta centrā ir zemnieks, kas tirgū pārdod govi. Zemnieks tik aizrautīgi reklamē savu kārno gotiņu, kas jau sen nedod pienu, ka beigās pats notic visam, ko teicis, un nolemj, ka tik labu govi gan viņš nevienam nepārdos. Tāds nu no laika gala ir bijis sludinājumu un reklāmas spēks.

Dalder.lv ir jauna platforma ar inovatīviem risinājumiem, kura tuvāko gadu laikā, manuprāt, būtiski varētu izmainīt reklāmas nozari. Ne vien tajā virzīt produktu vai pakalpojumu var dizaina ziņā sevišķi pievilcīgā veidā, bet lietotāju ērtībai papildus tiek piedāvāta pārdevēja mini mājas lapas izveidošana.. Tas nozīmē, ka uzņēmums, kas reklamē savu produktu, ne vien izvieto reklāmas sludinājumu, bet arī iegūst individualizētu lapu, kas vairo autoritāti un uzticamību.

Šodienas cilvēkam principā vairs nav vajadzības iet uz tirgus placi un izniekot sev tik dārgo laiku, jo ļoti efektīva ir iepirkšanās un preces un pakalpojumu pārdošana internetā – tas ir ērti, ātri un vienkārši. Šobrīd modernākais un daudzfunkcionālākais sludinājumu portāls Latvijas mērogā ir dalder.lv – tieši tāpēc tam tiek paredzēta iespēja kļūt par vadošo sludinājumu platformu nākotnē.

Turpinājumā pastāstīšu par dalder.lv priekšrocībām, kā arī iemesliem, kāpēc sākt sludinājumus izvietot un meklēt tieši šeit. Esmu droša, ka reklāmu un sludinājumu izvietošanas paradumus iespējams mainīt – ja reiz ir portāls, kas sniedz daudz izdevīgāku piedāvājumu kā citas platformas, neredzu nevienu iemeslu, kāpēc to nesākt lietot.

Portāls Dalder.lv – ideāla vietne tiešsaistes pirkumiem

Dalder.lv, kā uzzināju, patiesībā pavisam nesen ir startējis digitālās reklāmas sludinājumu jomā. Tas sevi parādījis kā modernāko, ērtāko un funkcionalitātes ziņā daudzveidīgāko sludinājumu serveri. Šeit izveidots detalizētākais iedalījums kategorijās – tāpēc meklēto preci vai pakalpojumu var atrast ļoti vienkārši. Papildus tam, var aplūkot pārdevēja mājaslapu, kurā iespējams iepazīties ar citu pircēju atsauksmēm.

Starptautiskais interneta izpētes un tehnoloģiju uzņēmums “Gemius” veica pētījumu par Latvijas interneta lietotāju iepirkšanās paradumiem un noskaidroja, ka 74% interneta lietotāju labprātāk iepērkas internetā nevis klasiskajos veikalos. Trīs visvairāk tiešsaistē pirktās preču kategorijas ir apģērbs, apavi, izklaides pasākumu biļetes, aksesuāri, kā arī apdrošināšana.Šīs visas kategorijas pieejamas arī dalder.lv portālā.

Kā uzsākt Dalder.lv lietošanu?

No sākuma portālā nepieciešams piereģistrēties. Nereti citi sludinājumu serveri pieprasa dalības maksu vai jāmaksā par katru ievietoto sludinājumu. Dalder.lv garantē, ka par pamata funkciju izmantošanu portāla lietotājiem nekad nebūs jāmaksā. Video instrukciju, kā reģistrēties, var noskatīties šeit .

Lai atrastu sev vajadzīgo preci vai pakalpojumu, ir nepieciešami tikai pāris klikšķi, jo portāls piedāvā inovatīvu un ārkārtīgi detalizēti izstrādātu datu bāzi, kas sevī ietver desmitiem tūkstošu sadaļu, kā arī unikālu datu filtrēšanas sistēmu.

Iespēja saglabāt meklēšanas filtrus un saņemt jaunumus

Dalder.lv piedāvā iespēju saglabāt meklēšanas filtrus, kā arī iespēju parakstīties jaunumu saņemšanai. Portāla lietotājam vairs nav vairākas reizes dienā jāpārklikšķina daudzas sadaļas, lai saņemtu svarīgākos jaunumus. Jaunumi paši “nāk” pie lietotāja. Tas noteikti ir noderīgi un ļoti ērti, sevišķi ja kāda prece vai pakalpojums tiek intensīvi meklēti.

Nereti tā ir meklējot īres dzīvokli – piedāvājumi tiek izķerti zibenīgi. Pateicoties automātiskai informācijas nodošanai, dalder.lv lietotājs uzzina tūlītēji par jaunāko piedāvājumu un var nepalaist garām iespēju kļūt par kārotās mājasvietas īrnieku un pieteikties pirmais uz apskati.

Atbalsta komanda vienmēr gatava palīdzēt

Ja rodas kādi neskaidri jautājumi vai nepieciešama palīdzība, dalder.lv atbalsta komanda vienmēr steidzas palīgā – tas arī ir, manuprāt, nozīmīgs pluss. Moderatori ir pieejami gan telefoniski, gan arī viena e-pasta attālumā, tāpat dalder.lv atrodas sociālajos profilos. Dalder.lv atbalsta komanda izrāda patiesas rūpes par katru lietotāju, jo konsultē arī, kā labāk pārdot.

Kā jau minēju sākumā, lietotāja profils aizstāj mājaslapu. Tā ir papildus vērtība, ko pārdevējs iegūst, izvēloties sludinājumus publicēt tieši dalder.lv. Uzņēmumiem tiek pat izveidota atsevišķa “Par mani” sadaļa kā tas ir oficiālajās mājas lapās – šādā veidā var klientam sniegt vairāk informācijas par savu darbību un pakalpojumiem.

Tāpat šajā lapā var iepazīsties ar citu lietotāju atsauksmēm – arī tā ir laba reklāma, jo citu pircēju komentārs labi var noderēt, lai arī kāds potenciālais klients iegūtu pārliecību, ka uzņēmums patiesi piedāvā labu produkciju vai pakalpojumu. Tā teikt – labas valodas tautā izplatās ātri. Ja kaut kur iespējams iegūt kādu pakalpojumu vai produktu labā kvalitātē – kāpēc gan lai pircējs to neizvēlētos? Tāteikt, ja vēl citi pārbaudījuši – nebūs kaķis maisā.

Sludinājumi dalder.lv – jaunā reklāmas nākotne

Savu pētījumu reklāmas un sludinājumu pasaulē vēlos noslēgt vēlreiz ar atziņu, ka pārmaiņas iespējamas visās sfērās un nozarēs. Arvien jauni speciālisti strādā pie labākiem risinājumiem, kas var uzlabot un atvieglot ikdienas dzīvi.

Nenoliedzami – arī iespēja ietaupīt ir viens no faktoriem, kas var uzlabot dzīves kvalitāti. Kāpēc maksāt vairāk, ja var samaksāt mazāk?

Turklāt – tehnoloģijas nestāv uz vietas. Arī sludinājumu portālus var veidot pēc jaunas un uzlabotas metodikas, padarot to lietošanu ērtāku. Dalder.lv apkopo visus Latvijas novadus – tādēļ vēlamo produktu vai pakalpojumu var meklēt uz visiem novadu dēļiem. Dzīvojot ārpus Rīgas, tas noteikti ir ļoti noderīgi un šo funkciju lietotāji jo sevišķi var novērtēt – jo ērti var uzzināt par visu, kas notiek tuvākajā apkārtnē.

Arī mēs katrs ar savu ikdienas izvēli spējam ietekmēt sabiedrību un tirgu. Jo vairāk lietotāju pulcēsies dalder.lv, jo ātrāk Latvijā iespējams būs pāriet uz vienotu bezmaksas sludinājumu platformu. Tas noteikti izdevīgi būtu ne vien man, bet ikvienam Latvijas iedzīvotājam. Tāpēc – ja arī šobrīd meklē kādu reklāmu vai vēlies ievietot sludinājumu, ieskaties dalder.lv!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.