Blancpain pulksteņi

blancpain pulksteņi

Kas ir iekārojamākais ekskluzīvo pulksteņu zīmols? Nenoliedzami – kolekcionāru un luksusa klases laikrāžu mīlētāju aprindās par vienu no ikoniskākajiem uzskata Blancpain. Tas ir oficiāli senākais pulksteņražotāju brends, kas sevi pieteica jau tālajā 1735. gadā. Kā zināms, tieši Šveicē ražotie pulksteņi ieguvuši augstākās kvalitātes un uzticamības slavu. Arī Blancpain ir Šveices lolojums. Latvijā Blancpain pulksteņi plašā klāstā pieejami chrono.lv katalogā.

Kopš iegādājos pirmo Premium klases pulksteni, esmu pievienojusies tā saucamajam intelektuālo gardēžu pulciņam, kas sevišķi sajūsminās par pulksteņu vēsturi un piešķir laikrāžiem īpašu nozīmi. Sarežģītie mehānismi, kvalitāte un elegance – pulksteņi ir ne vien tehnisko sasniegumu un cilvēka prāta apbrīnojamo spēju apliecinājums, bet arī mākslas darbs. Jo senāks pulkstenis un jo sarežģītāks tā mehānisms, jo augstāka tā vērtība. Tāpat kā tas ir ar pagrabā labu laiku nostāvējušu, vecu vīnu.

Blancpain ierindojas pasaules dārgāko pulksteņu sarakstā. Neapšaubāmi – tā ir elites greznumlieta, ko var atļauties tikai sabiedrības turīgākie un nodrošinātākie slāņi. Tieši tāpēc šāds rokas pulkstenis ir ne vien labklājības, bet arī statusa apliecinājums. Iespējams, tāpēc uz sarkanajiem paklājiem tieši slavenības un aktieri, kā arī politiskas figūras un uzņēmēji izvēlas ap locītavu apvīt šos rokas pulksteņus. Tā ir neuzbāzīga elegance, taču reizē bez vārdiem pauž nēsātāja vietu sabiedrībā.

Blancpain ierindojas līdzās tādiem top pulksteņu brendiem kā Breguet,

A. Lange&Sohne un Patek Philippe. Jo sevišķi pazīstama Blancpain okeāna pulksteņu kolekcija, kuru izmanto nirēji. Šis zīmols arī finansē dažādas niršanas ekspedīcijas un atbalsta dabas aizsardzību, lai rūpētos par okeānu tīrību. Tāpat šis brends jo īpaši izceļas ar augstu amatniecības līmeni: pulksteņu korpusos iegrebti smalki tēli, veidojot ciparnīcu par īstu mākslas šedevru.

Neuzbāzīga elegance – Blancpain pulksteņi

Kaut arī visi Šveices populārākie pulksteņu ražotāji lepojas ar augstu tehnisko sarežģītības līmeni, Blancpain pulksteņi ir izpelnījušies atpazīstamību ar sevišķi komplicētiem mehānismiem, piemēram, rokas pulksteņiem, kas var tikt nēsāti zem ūdens un kurus var izmantot nirēji ekspedīcijās. Pulksteņi mēdz būt ar patstāvīgu kalendāru, minūšu retranslatoru, turbiljonu un hronogrāfu.

Vizuāli rokas pulksteņi neizskatās sarežģīti un nebūt nav uzbāzīgi no dizaina viedokļa. Tie ir vairāk izsmalcināti un eleganti, bet tajā pat laikā piemēroti ikdienas nēsāšanai. Chrono.lv katalogā Blancpain pulksteņu sadaļā pieejama ļoti plaša šo laikrāžu kolekcija.Tajā atrodami izsmalcināti un grezni laikrāži, kas viennozīmīgi apliecina šo pulksteņu prestižu. Kataloga pieejami laikrāži cenu kategorijās, sākot no 5 600 EUR līdz pat laikrāžiem, kuru vērtība pārsniedz 300 000 EUR.

Garantēta kvalitāte un oriģinalitāte

Chrono.lv katalogā pieejamie Blancpain pulksteņi ir oriģinālie Šveices pulksteņi. Kaut arī vietnē ir iespēja iegadāties pulksteņus ar nelielu “laika zobu”, katram no tiem līdzi nākošā garantija apstiprina pulksteņa kvalitāti, kā arī pievienots speciālista parakstīts apstiprinājums. Jauniem rokas pulksteņiem ir oriģināli iepakojumi ar instrukciju, sertifikāti un attiecīgā pulksteņa garantijas laiks. Garantija svārstās no diviem līdz pat pieciem gadiem.

Lai gan Blancpain pulksteņi ir ražoti ļoti izturīgi un ar smalki apstrādātiem mehānismiem, kas var tikt nodoti mantojumā no paaudzes paaudzē un paredzēti ilgstošai kalpošanai, garantija ir papildus drošības spilvens pircējam. Blancpain pulksteņi tiek ražoti no dažādiem materiāliem, bet tie visi ir vienlīdz kvalitatīvi un izsmalcināti. Tiek izmantots rozā zelts ar iestrādātiem briljantiem, baltais zelts, tērauds un citi dārgakmeņi.

Izvēloties Blancpain pulksteni, nēsātājs bez vārdiem apliecina savu pozīciju, statusu un sasniegumus. Tas ir zīmols ar senāko vēsturi un pasaules top luksusa brendu klases laikrādis. Ar šo pulksteni var mirdzēt elegantāk. Tas ir laikrādis, ko izvēlas ikviens, kam būtisks prestižs, kvalitāte, ilgmūžība un izsmalcinātība. Blancpain laikrāžus plašā klāstā var aplūkot chrono.lv katalogā.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.