Bezmaksas sludinājums – svarīgs izvēles faktors

bezmaksas sludinājums

Ja vēsturiski avīzes un citi drukātie mediji bija vienkāršākais informācijas izplatīšanas veids, tad mūsdienās nedomājot un nekļūdoties par izcilāko informācijas dēli var nodēvēt interneta portālus. Izvēloties vietni, kuru izmantot, ja nepieciešams pārdot, pirkt vai ievietot informāciju par vakanci, viens no faktoriem, kam pievērst uzmanību, ir bezmaksas sludinājums. Tas liecina par portālu īpašnieku rūpēm par saviem lietotājiem. Turklāt kopš uzzināju, ka tāda iespēja pastāv, nebūt vairs nevēlos atgriezties pie maksāšanas.

SS maksas politika

Pagājušā gada nogalē Latviju pāršalca informācijas vētra pat slavenās interneta vietnes ss mainīto stratēģiju par informācijas izvietošanu. Lai gan daļai no sadaļām SS samazināja cenas, tomēr cenas paaugstinājās būtiskajās transporta un nekustamā īpašuma sadaļās. Pašlaik maksa tiek noteikta, izrietot no piedāvājamā objekta vai preces vērtības. Vairumam portāla lietotāju šis ir ļoti būtisks mīnuss, jo ne vien nav pieejams bezmaksas sludinājums, bet par sava nekustamā īpašuma pārdošanu jāmaksā.

Ja, piemēram, lietotājs ievieto sludinājumu par lietota 45 eiro vērta telefona pārdošanu, tas izmaksās 35 eiro centi (iepriekš tas maksāja 77 eiro centus), savukārt 45 000 eiro vērta dzīvokļa pārdošanas sludinājuma cena ir pieaugusi līdz 3,50 eiro iepriekšējo 1,47 eiro vietā. Ja nepieciešams ievietot par 250 000 eur vērtu dzīvokli, maksa sasniedz jau 15 eur. Nav diez ko patīkami, vai ne?

Citas ss nedienas

Šajā sakarā nolēmu veikt nelielu pētījumu. Apliecinājums ss nepareizajam klientu servisam ir lietotāju sūdzību skaits, kas 2016. gada laikā saņemts Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC). Vairāk kā 40 neapmierināti klienti sūdzējušies par dažādām problēmām saistībā ar «ss.lv» pakalpojumu izmantošanu:

  • Portālā tiek dzēsti klientu izvietotie sludinājumi, par kuriem iepriekš ir samaksāta nauda;
  • SS nav snieguši atbildes uz klientu vēstulēm vai telefona zvaniem, kuru laikā klienti ir mēģinājuši noskaidrot sludinājumu dzēšanas iemeslus;
  • ir iemaksāts depozīts, bet pēc sludinājuma bloķēšanas SS nav atdevis iemaksāto atlikumu.

Dalder piedāvā bezmaksas sludinājumus

Tā kā arī pati nejutos apmierināta ar pieaugušajām cenām ss, nolēmu meklēt alternatīvas – vai tiešām neatradīsies cita platforma, kas piedāvātu izdevīgākus nosacījumus? Rezultātā uzzināju par tādu vietni kā dalder.lv – izrādās šeit lietotāji sludinājumus var ievietot bez maksas.

Salīdzinot ar ss, dalder.lv saviem lietotājiem piedāvā vairākas priekšrocības, ne vien bezmaksas informācijas ievietošanu. Tāpat ir pieejami lokalizētie sludinājumu dēļi, tiešā komunikācija ar pārdevēju, reģistrēta lietotāja profils, kas kalpo arī kā mājaslapa, kā arī pieejama unikāla un nebijusi kuponu un akciju sistēma.

Dalder domā par lietotājiem un ir par aktīvu komunikāciju gan ar pircējiem, gan pārdevējiem. Tieši tāpēc, cienot savu laiku un naudu, pievienojos jaunajiem dalder.lv lietotājiem. Lemt par labu ekonomiski izdevīgākām opcijām un izvēlēties progresīvāku un mūsdienīgāku portālu, manuprāt, ir tikai loģiski un pašsaprotami! Iesaku pievienoties arī tev! Jo kāpēc maksāt, ja var nemaksāt?

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.