Autoskola Daugavgrīvā – vai autoskola Rīgas centrā?

autoskola Daugavgrīvā; Daugavgrīvā

Autoskolas izvēle Rīgā, īpaši mikrorajonos, vienlaikus ir viens no vienkāršākajiem un sarežģītākajiem uzdevumiem. Tas ir vienkārši, jo piedāvājums ir ārkārtīgi plašs un ikviens var izvēlēties sev piemērotāko – Latvijā kopumā ir vairāk kā 200 autoskolas. Iespējas ir – tikai kā izdarīt labāko izvēli?.

Katrai detaļai var būt izšķiroša nozīme un neveiksmīgi izvēlēta autoskola var nozīmēt lielāku laika patēriņu, izmaksas un visbēdīgākais – braukšanas uzsākšanu vēlāk kā cerēts.

Un ko darīt Rīgas rajonu iedzīvotājiem? Vai meklēt mācību iestādi savā rajonā vai tomēr doties uz centru, kur atrodamas labākās Latvijas autoskolu filiāles? Piemēram, ja jāatrod autoskola Daugavgrīvā, tas var būt izaicinājums. Katrs, kas vēlas saņemt autovadītāja apliecību, noteikti to vēlas izdarīt ērti un ātri.

Lai pieņemtu pareizo lēmumu, ir jāsalīdzina un jānovērtē ļoti plašs piedāvājums. Kā atrast īsto autoskolu Daugavgrīvā? Par to pastāstīšu raksta turpinājumā. Tā kā pati esmu izgājusi cauri autovadītāja apliecības iegūšanas procesam, vēlos pievērst uzmanību faktoriem, kurus noteikti būtu jāņem vērā, lai izvēli nenožēlotu.

Ērti, viegli un piedevām – izdevīgi!

Daugavgrīvā diez vai atradīsies auto skola, kas apvieno trīs svarīgākos aspektus. Pirmkārt, ērtu mācību procesu. Tas nozīmē – izdevīgu mācību laiku un vietu. Autoskolai jāpiedāvā mācības gan rīta, gan vakara grupās, lai mācību laiku var pielāgot savai ikdienas dzīvei – mācībām, darbam un ģimenei.

Otrkārt, mācību procesam ir jābūt vieglam un patīkamam. Protams, teoriju apgūt ne vienmēr ir vienkārši, tomēr mācību vielai jābūt izskaidrotai saprotami, lai tehniskās un reizēm grūti uztveramās lietas varētu izprast un atcerēties.

Treškārt, jādomā par kopējām mācību procesa izmaksām. Nedrīkst paļauties uz viltīgām reklāmām un neticamiem kuponu akciju piedāvājumiem. Ļoti skrupulozi jāsarēķina visi izmaksu posteņi, lai braukšanas prieku nesabojā neplānoti lieli izdevumi.

Autoskola centra rajonā nepavisam nenozīmē lielāku maksu labākas lokācijas dēļ, drīzāk pat otrādi. Kā piemēru var minēt auto skolas Presto filiāli Lāčplēša ielā 24, kas ir atzīta par 2. labāko Latvijas mācību iestādi. Neviena auto skola Daugavgrīvā nevar atzīmēt šādu sasniegumu.

Mācību modelis, kas atļauj braukt

Lai apgūtu autovadīšanas prasmes, nepieciešams braukt! Jo biežāk, jo labāk! Tā, piemēram, Presto piedāvā tieši šādu modeli, nodarbības pie instrkutora var apmeklēt katru dienu. Tieši tādā veidā arī var piešauties pie braukšanas. Turklāt rezervēt nodarbības laiku var gan brīvdienās, gan svētku dienās.

Ieteiktu neizvēlēties autoskolu, kuras līgums paredz piesaisti pie viena noteikta instruktora. Pastāv augsta iespēja, ka ar piešķirto instruktoru neizdosies saprasties – ko tad? Ja skolotāja mācību metode nav saprotama, kā gan apgūt mācību vielu? Lai no šādas situācijas izvairītos, iesaku izvēlēties autoskolu, kur instruktoru var brīvi izvēlēties un brīvi nomainīt.

Galu galā arī CSDD eksāmenā var sanākt braukt cita modeļa automašīnā un tā var atšķirties no tās, kurā brauci sava instruktora pavadībā. Braucot pie dažādiem instruktoriem, izvizināsies gan bembī, gan Toyota, gan Folkswagen, gan citos. Tad vairs nebūs tā lielā mulsuma vai nedrošības pie stūres piesēžoties citai mašīnītei.

Man ļoti palīdzēja iespēja braukt pie dažādiem instruktoriem un uzklausīt dažādus skaidrošanas veidus. Ko viens nespēja iemācīt, to viegli izdarīja cits. Vēlāk arī izvēlējos sev tuvāko instruktoru un ar to braucu līdz CSDD eksāmenam. Tāpēc mans apmācību process bija viegls un patīkams. Trīs mēnešu laikā ieguvu tiesības.

Atsauksmes palīdzēs atrast piemērotāko

Atsauksmes ir viens no drošākajiem veidiem, kā pārbaudīt autoskolas un tās pasniedzēju profesionalitāti un reputāciju. Protams, visdrošākās atsauksmes var saņemt no draugiem un tuviniekiem, tomēr arī interneta vidē lasāmās atsauksmes noteikti varēs palīdzēt.

Auto moto skola Presto ir īpaši uzteicama arī šajā aspektā. Tajā pieejama lielākā autorizēto atsauksmju krātuve. Citām autoskolām Daugavgrīvā šādu atsauksmju nav. Tomēr dalīšanās pieredzē un apmierinātībā ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas jaunajam kursantam var radīt priekšstatu par to, kas sagaida.

Atliek vien piezvanīt 27748988 vai uzrakstīt e-pastu info@presto.lv un pieteikties mācībām! Komentāros vēlāk vari pastāstīt, kā ar apmācībām veicās Tev!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.